مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آذر ۸, یکشنبه

حرفهای درست و دوربینی ستایش انگیز رئیس جمهور مقاومت !. . اسماعیل وفا یغمائی

رئیس جمهور مقاومت! در روزهای اخیر مثل روزهای قبل فعالیتهای بسیار در مورد مسائل مختلف داشته است و با فراست و هوشیاری کامل یک رئیس جمهور مقاومت همه چیزها را در نظر داشته و در رابطه با مسائل مختلف موضعگیری کرده است.رئیس جمهور مقاومت! در باره خشونت علیه زنان در بنیاد گرائی،فراخواندن تمام مسلمانان جهان علیه تروریسم،منافع مسلمانان دموکرات،بردن پرونده رژیم به شورای امنیت،فراخواندن مسلمانان جهان به محکوم کردن جنایات پاریس.تسلیت به مردم فرانسه،درود به هموطنان آذری و خیلی چیزهای دیگر صحبت کرده است و تمام اتفاقات را زیر نظر داشته و در مورد آنها نظر داده است و رهنمودهای عالی.ادامه مطلب 

۱۶ نظر:

ناشناس گفت...

آقای دریچه زرد فضولی موقوف
اولاً «رئیس جمهور مقاومت» بلا نسبت کور و بی عاطفه نیست.
ثانیاً «رئیس جمهور مقاومت» کار خوبی می‌کنند که کاری به کار ساکنین لیبرتی ندارند.
واسه چی «رئیس جمهور مقاومت» باید این دغدغه را داشته باشند؟ که ساکنین لیبرتی از آنجا بیایند و برخی شان شاخ شوند و خاطرات بنویسند و حتی اورسوروازی ها را هم دچار شک و شبهه کنند؟
نه خیر آقا، احوط آن است که در همان خراب شده بمانند تا اینکه بیایند اینجا و در فرهنگ بوروازی غرق شوند و به لباسهای «رئیس جمهور مقاومت» هم بند کنند.
«رئیس جمهور مقاومت» یک چیزی حالیش هست که کشته شدن آنها را به خیر و صلاح مقاومت می‌بیند. لااقا این جور مواقع «رئیس جمهور مقاومت» و عیال «رئیس جمهور مقاومت» می توانند پیام بفرستند و سمفونی بتهوون هم از یادها نرود.
اگر ساکنین لیبرتی آنجا نباشند برای «رئیس جمهور مقاومت» کاری جز کشک سائیدن می ماند؟ پس اینقدر پاپیچ «رئیس جمهور مقاومت» نشوید. قضولی موقوف.موقوف

ناشناس گفت...

یک خانم افغانی به اسم مریم منصف که چندین سال پیش به کانادا مهاجرت کرد بعد از تلاش و کوشش و اثبات شایستگی خود ، سرانجام به مجلس کانادا راه یافت و به مقام وزیر نهاد های دموکراتیک رسید .

http://www.bbc.com/persian/afghanistan/2015/11/151104_zs_maryam_monsef_canada_cabinet

خانم مهر تابان هم اگر به جای این خواب های مالیخولیایی ، در فرانسه درس می خواند و سالی دو کلمه یاد می گرفت ، الآن احتملا به مقام شهرداری اورسورواز رسیده بود و این قطعا بهتر از این بود که به مدت بیست و اندی سال حسرت ریاست جمهوری را در سر بپروراند . کم کم دیگر خودش هم از این که به او رییس جمهور بگویند خنده اش می گیرد


سهراب

هه هه هه هه هه گفت...

این خانم خواب ببیند بعد از آخوندهای بیشرف بتواند رئیس جمهور شود اینها خودشان را هم گویا گول میزنند

مادری رنج کشیده گفت...

جدیدترین اطلاعیه بانو را بخوانید و خود نتیجه بگیرید که ایشان و همسر قدر قدرشان همه اطلاعات مربوط به تلاشهای رژیم آخوندی برای باز هم بیشتر کشتن فرزندان مظلوم مردم ایران را دارند اما دریغ از اینکه خواهان خروج فوری آنها از ملل متحد و مجامع بین المللی شوند. براستی چرا؟ چرا نباید آنها در حالیکه در چنگال رژیم آخوندی و مزدورانشان اسیرند از عراق نجات پیدا نکنند؟ چرا از مجامع بین المللی و مردم ایران و انسان دوستان استمداد نمی طلبید؟ البته همه چیز و همه نیات رهبری بعد از بیش از ده سال دیگر بر همگان روشن است و فقط خود ایشان است که هم چنان سر در برف دارد.
حضرت رهبر سالیان دراز در پشت صدام پنهان شد و به چرایی به مسلخ بردن هزاران نفر از جوانان ایرانی به قصابخانه خمینی را پاسخ نگفت. اکنون اگر فکر می کند با پنهان شدن در پشت شیوخ عرب و به امید اینکه در ینگه دنیا جناح جمهوریخواهان جنگ طلب بر سر کار می آیند و فرجی برای او می شود سخت در اشتباه است.
تنها یک نیروی ملی-مردمی با ریشه های قوی و نیرومند در بین مردم است که می تواند از تضادهای موجود بین المللی به نفع مردمش استفاده کند، نه جریانی که از سی خرداد 60 تا کنون، هر کس که او را به نقد کشیده و سوال کرده که چرا اینطور بی حساب و کتاب بچه های مردم را به کشتن می دهی و این به کشتن دادن چه ربطی به یک مبارزه اصولی دارد را با انگ رژیمی توانسته خاموش کند. این آقا و خانم خوب می دانند همانگونه که رژیم آخوندی بختی در آینده ایران ندارد آنها نیز شانسی برای تکیه زدن بر کرسی قدرت ندارند. تمامی تلاششان حفظ خود و از سر گذراندن موج سوالات و چرایی هاست.
البته حضرت رهبر و بانو از آنجا که خیلی از جان گذشته و فداکارند!!! در خارج کردن خود و فرزندان خودشان و قوم و خویشان و نزدیکان و ارادتمندان کوتاهی نکردند و نمی کنند. اما بقیه را باید گذاشت تا در زیر موشکباران جنایتکاران حاکم بر ایران تکه تکه و پاره پاره شوند و حضرات در ساحل امن هیهات من الذله و یا لیتنی کنت معکم بخوانند و به ضیافتهای مبارزاتی و سیاسی!! ادامه دهند.
عجیب آنکه همانگونه که همه دیکتاتورها هم عده یی چاپلوس بی مقدار در کنار خود دارند که مستمر بگویند "قربان سر شما عین سر شاه است"، و با چاپلوسی امرار معاش کنند، اینها هم از این موهبت البته با کمک مواهب "شیوخ خلیج" برخوردارند.
آن یکی ناراحت است که چرا در رادیو فردا اسم او را بعنوان "صاحب بازوبند پهلوانی" و "وارث تختی" نیاورده اند. باید پرسید که حضرت آقا آیا تختی اگر بود مثل شما در برابر این ظلم ساکت می نشست و خواهان باقی ماندن آنها در لیبرتی برای باز هم بیشتر کشتن شدن می شد؟
یا آن یکی بعنوان یک بازاری بی ریشه رهبری را در بالای ابرها می بیند و کارهای او را شجاعانه می خواند و کشته شدنها را تبریک و تهنیت می گوید و با خون ساکنان لیبرتی دست در سفره دارد!
یا آن به اصطلاح روشنفکر کهنسال که همه دستاوردهای روشنفکرانه خودش را با سکوت و با لودگیهای حقیرانه به پای حضرت رهبر و بانو ریخت و با سکوتش در برابر منتقل نکردن ساکنان لیبرتی عملا نشان داد که انسانها با هر پیشینه یی وقتی از مردم و یارانشان جدا می شوند چقدر حقیر می شوند!
و یا آن به اصطلاح خانم و آقای مارکسیستی که شعار طبقه کارگر می دهند، اما در دلشان از اینکه اینطور سازمان مجاهدین توسط رهبر و بانو به محاق کشیده شدند و می شوند، خوشحالند که بالاخره با خراب کردن مجاهدین عرصه ترکتازی حضرات در آینده ایران فرا می رسد!!
وووو...
صحنه صحنه آزمایش است و مردم ایران هرگز حقارت عده یی حقیر و بی مقدار و سکوتشان در برابر ظلم را از هر طرف که باشد نخواهند بخشید.
اما جدیدترین اطلاعیه حضرت رهبر و بانو در باره لیبرتی:

مادری رنج کشیده گفت...


"آخرین و مهمترین اخبار
نصب دوربینهای جدید برای شناسایی دقیقتر در لیبرتی و وارد کردن تلفات بیشتر در حملات بعدی

در روز پنجشنبه ۵ آذر (۲۶ نوامبر۲۰۱۵) مأموران کمیته سرکوب مجاهدین اشرف به ریاست فالح فیاض، مشاور امنیتی دولت عراق، دوربینهای جدیدی را در اطراف محل استقرار مجاهدین لیبرتی نصب کردند. هدف از دوربینها که خروجی آنها در اختیار سفارت رژیم آخوندی و نیروی تروریستی قدس قرار می گیرد، شناسایی دقیقتر داخل کمپ و تحرکات ساکنان به منظور گرفتن تلفات بیشتر در حملات بعدی موشکی است. رژیم ضدبشری آخوندی بعد از حمله مرگبار موشکی در صدد جمع آوری اطلاعات از جمله نقاط اصابت موشک و اسامی مجروحان و اماکن تخریب شده است.

نصب دوربینهای جدید در حالیست که یک ماه بعد از حمله مرگبار موشکی نیروهای عراقی از ورود ماشین آلات لازم برای جمع آوری بنگالها و وسایل منهدم شده و تمیز کردن کمپ یا وسایل اولیه برای تعمیر بنگالها و تأسیسات آسیب دیده و همچنین از ورود حداقل الزامهای امنیتی مانند تی والها جلوگیری می کنند. علاوه بر انهدام و از دور خارج شدن بخش زیادی از بنگالها، بسیاری دیگر از بنگالها و تأسیسات نیز آسیبهای جدی دیده و نیازمند تعمیرات هستند وگرنه در فصل سرما و بارندگی قابل استفاده نخواهند بود.
مقاومت ایران با یادآوری تعهدات مکرر و مکتوب سازمان ملل و دولت آمریکا نسبت به سلامت و امنیت ساکنان لیبرتی، نسبت به نصب این دوربینها و توطئه های رژیم ایران و عواملش در دولت عراق هشدار می‌دهد و به اقدام عاجل برای برچیده شدن آنها و تضمین امنیت ساکنان از سوی آمریکا و ملل متحد فرا می خواند."
http://hambastegimeli.com/%D9%85%D9%87%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7/60741-2015-11-27-11-03-20

مادری رنج کشیده گفت...

خانم رییس جمهور!
حرف روشن است. چرا از سال 2003 تاکنون حتی یک اطلاعیه مستقل نداده اید که خواهان خروج فوری ساکنان اشرف (سابق) و یا لیبرتی باشید؟
چرا در این سالیان آسمان و ریسمان را بهم می بافید ولی خروج فوری این "جگر گوشه هایتان" را از آن جهنم خواستار نمی شوید.
چرا در این سالیان خواهان فرستادن کلاه آبی از طرف سازمان ملل، سنگر، تی وال، بازدید شبانه روزی یونامی و سفارت آمریکا از کمپ لیبرتی، تامین امنیت هوایی لیبرتی با گشت 24 ساعته هوایی آمریکا بر فراز لیبرتی، حفاظت شبانه روزی از لیبرتی آنهم توسط دولتی که خودش توان حفاظت شهروندانش را ندارد و کشورش مثل جگر زلیخا تکه تکه شده و هر روز در هر نقطه آن عده یی از شهروندانش با بمب های کار گذاشته توسط این و آن لت و پار می شوند!! می شوید، اما دم از خروج این انسانهایی که تنها جرمشان اعتماد به شما و همسرتان بوده نمی زنید.
لیست خواسته های خودتان از سال 2003 تا کنون را نگاهی بکنید و پاسخ هایی که از طرف صاحبخانه و سازمان ملل و یونامی و آمریکا گرفته اید را هم نگاه کنید. کدام ها بر آورده شده؟ کدام ها تامین کننده امنیت ساکنان لیبرتی بطور واقعی بوده؟ کدام ها می توانسته تضمین امنیت به آنها بدهد؟ آنهم در کشوری که نماینده اصلی سازمان ملل که شانس دبیرکلی ملل متحد را داشته می کشند و آب از آب تکان نمی خورد. ساختمان یونامی را با بمب منفجر می کنند و ملل متحد و دیگر کشورها کاری نمی توانند بکنند. شما از که می خواهید که تضمین حفاظت به ساکنان لیبرتی بدهد؟ چرا بایستی وقتی خودشان امنیت ندارند، امنیت شما را تامین کنند؟
البته شما خودتان خیلی خوب می دانید که این خواسته ها نه در شرایط عراق عملی است و نه مساله حل کن. فقط می خواهید به ساکنان لیبرتی بگویید که در خارجه برای آنها دارید شبانه روز کار می کنید و آنها را هم هر روزه به شکلی مشغول کنید که مبادا پایشان به اروپا جایی که خودتان و اقربایتان هستند باز شود.
ادامه دارد

مادری رنج کشیده گفت...

همه فهمیده اند که شما و رهبر عالیقدر!! خواهان خروج ساکنان لیبرتی نیستند. کسی نیست که این را نداند. پس لااقل به قول رهبر تاریخی-عقیدتی خودتان، حسین بن علی، عمل کنید و پیرو وی در عمل باشید که اگر "دین ندارید لااقل آزاده باشید"، بیایید و در تلویزیون خودتان استراتژی ماندنتان در عراق را طرح کنید و آن را به بحث بگذارید. بگذارید آزادانه دیگران هم نظر بدهند. مگر می شود دولا دولا شتر سواری کرد. بس است. دوازده سال می گذرد و بقول خودتان بیش از صد و چهل تن از فرزندان این میهن با پیشینه های مبارزاتی طولانی علیه شاه و شیخ را با خط غلط به کشتن داده اید. بس کنید. دنیا محل حساب و کتاب است. نتیجه کارهایتان را می بینید، کما اینکه دارید می بینید. دیگر نمی شود هر روز نیرو را بسیج کرد و در کوچه و خیابان جار زد که "کور و دور شو". همگان چشم دارند، پس می بینند، گوش دارند، پس می شنوند و بالاخره عقل دارند و می اندیشند. با برچسب زدن و انگهای شایسته حضرت رهبر دیگر نمی توان زبانها را بست.
باور کنید اگر امروز حضرت رهبر و خود شما به استخدام وزارت اطلاعات آخوندی درآیید و در تلویزیون رژیم آخوندی از گذشته خود ندامت کنید و تبلیغ خمینی و خامنه یی جنایتکار را بکنید، باز هم دردی از دردهای بی درمان رژیم آخوندی حل نمی شود و سرنوشت محتوم آن سرنگونی است. بنابراین سعی نکنید با فرار بجلو دیگران را به رژیم بیالایید تا خودتان مفری پیدا کنید تا از زیربار خروار خروار سوال شانه خالی کنید.
خانم رییس جمهور!
ادامه دارد

مادری رنج کشیده گفت...

خانم رییس جمهور!
شما اگر بجای ده ماده، هزار ماده حقوق بشری هم از آستین عبا و قبای رهبر والا مقام دربیاورید و شبانه روز تبلیغ بکنید، مادام که به آنها خودتان پیش از همه و بیش از همه عمل نکنید، باز هم چاره دردتان نیست. تا زمانیکه به کسانی که با همه چیزشان به شما و شوهرتان اعتماد کردند و همه چیزشان را برای مبارزه با رژیم آخوندی در اختیارتان گذاشتند و تنها آرزوی شان آزادی، استقلال، عدالت اجتماعی و تحقق دموکراسی و حقوق بشر و پیشرفت و تعالی فرزندان ایرانزمین بود، ولو اینکه خود نباشند و به چشم نبینند، جفا می کنید و حتی می خواهید از کشته شدن آنها و جسدهایشان برای خود راه گریزی بجویید و در عالم توهم برروی جمجمه ها و استخوانهای شکسته شان پایه های حکومتی برای خود تدارک ببینید، باور کنید سخت در اشتباهید. دنیا دار فانی است، همه می روند، آخوندهای جنایتکار همانند همه دیکتاتورها می روند و من و شما هم خواهیم رفت. نگذارید تاریخ به نسل ما ریشخند بزند و بگویند "که تو در برون چه کردی که درون خانه آیی"؟
به انسانیت سوگند، به همه مقدسات سوگند، اگر حنیف زنده بود، اگر سعید محسن زنده بود، اگر علی اصغر زنده بود، اگر فاطمه امینی زنده بود، حتی اگر اشرف ربیعی زنده بود، به صورت شما و رهبر عظیم الشان انقلاب دموکراتیک ...می کردند. چرا که پا در جای پای خمینی، خامنه یی، لاجوردی، خلخالی، محمدی گیلانی گذاشتید و همانگونه که آنها به مجاهدان و مبارزان این میهن رحم نکردند، شما هم رحم نکردید.
چقدر ضیافت، چقدر لحظه مره لباس عوض کردن و ادای فشنسیت ها را در آوردن، چقدر عکس کشته شده ها را گل چسباندن، چقدر چقدر چقدر؟ خودتان خسته نشدید؟ خودتان شرمنده نیستید؟
نمی دانم اینکه قرآن می گوید "صم، بکم عمی، فهم لایعقلون"، گویی حکایت شما و رژیم آخوندی است.
من نگران آنم که در ادامه خواسته هایتان برای حفاظت لیبرتی از سازمان ملل و دیگر دولتها بخواهید که برای آنها در عمق یک کیلومتری زمین تونلی بزنند و پناهگاهی تدارک ببینند و آنرا مستقیما از زیر زمین به محل خودتان وصل کنند تا به آنها آذوقه و وسایل پزشکی برسانید!! اما خواهان خروج آنها از عراق نشوید!! باور کنید اگر بیدار شوم و ببینم چنین اطلاعیه یی داده اید، دیگر از شما و همسرتان تعجب نمی کنم. بس است. بس کنید. ساکنان لیبرتی انسانند. حق حیات دارند. از آنها مایه نگذارید. لطفا دست در جیب خودتان بکنید. آیا محمد حنیف و بنیان گذاران هم مثل رهبر عقیدتی و شما از کیسه دیگران در زندانهای شاه خرج می کردند یا اول بها را خودشان می پرداختند و به این شکل راه مبارزه را باز و بن بست را می شکستند؟ نسل ما با صداقتی که از آنها دید به همسر شما ایمان آورد. تصور کردیم که او ادامه دهنده راه و یاد آنهاست. اما هیهات، هیهات که فقط و فقط همسرتان از مبارزه چانه یی خستگی ناپذیر برای سفت کردن میخ های جنون آمیز قدرت خودش داشت و بس!
ادامه دارد

مادری رنج کشیده گفت...

ای کاش ذره یی مروت و شجاعت می داشت. در حالیکه ذره ذره عملکردهایش بوی کاسبی و سوداگری داشت دم از عشق می زد و طلاق دادن عقل تجارت پیشه!!
عجبا که آدمی تا کجا می تواند به حقارت کشیده شود. چگونه تا واپسین دم حیات دست از جاه طلبی خفت بار بر نمی دارد؟ و برای رسیدن به جاه و جبروت از نوشیدن چه خونهایی که سیر نمی شود!!
خانم رییس جمهور، من مادری هستم رنج کشیده که در نزد شما گروگانهایی دارم. نامم را نمی نویسم مبادا که آنها را تحت فشار بگذارید و یا آنها را بخاطر اینکه مادرشان خواهان خروج ساکنان لیبرتی است سرزنش کنید و در نشستهای جمعی آنها را سوژه نمایید و تف و لعن نثارشان، اما چه کنم؟ مادرم. یک مادر با همه عواطف صاف و زلال مادرانه، همه ساکنان لیبرتی همانند فرزندان منند. برای همه آنها آرزوی سلامتی، بهروزی و پیروزی بر دشمن غدار مردم ایران یعنی خامنه یی و رژیمش را دارم. نمی خواهم که فرزندانم هیچ و پوچ، در آنجا سلاخی شوند. شما خواهید گفت آنها خودشان انتخاب کرده اند. اما خیلی خوب می دانید که حتی خود شما هم این مسیر را خودتان انتخاب نکردید، بلکه شوهرتان با توهم و جاه طلبی افسار گسیخته و مالیخولیایی برای نسل ما در سی خرداد رقم زدند و بعد خود از مهلکه فرار کردند. بنابراین دم از انتخاب نزنید که در این وادی سخت جیب تان خالی است.
برای مبارزه با رژیمی به سبوعیت رژیم آخوندی قبل از شجاعت ساکنان لیبرتی و از خودگذشتگی آنها به یک استراتژی روشن و علمی نیاز است. شما سالهاست که استراتژیتان فقط و فقط فرار بجلو و پاسخ ندادن به پرسشها و نقدهاست. استراتژی را نمی توان در جیب مخفی کرد که مبادا دشمن بفهمد. استراتژی را باید روشن و شفاف بیان کرد و از آن دفاع نمود و اگر هم نقاط ناروشنی دارد با تعاطی افکار آن نقطه های تاریک را روشن نمود. اگر استراتژی روشنی نداشته باشید، کما اینکه مدتهاست ندارید، دچار بحران می شوید. بحران هویت. کما اینکه شده اید. شما با اتخاذ استراتژی حفظ خود(رهبری) دچار بحران هویت اید. برای همین است که نه روش و نه در منش هیچ شباهتی به بنیانگذاران سازمان ندارید و بیشتر به بازاری هایی هستید که نان به نرخ روز می خورند. سخت پراگماتیست شده اید. چشم هایتان را باز کنید و بگذارید دیگران نقدتان کنند و سعی کنید که گوش تان به بیرون از خودتان و نه فقط همسرتان باز باشد!!

اشرفی سابق گفت...

ماشالله از بس وجدانشون اسوده و انقلابی هست در شصت و پنجسالگی مثل یک زن سی ساله اند فتبارک الله بترکه چشم حسود ولی نمیدانم چرا خواهران لیبرتی در سی سالگی همه شصت ساله بنظر میرسند

ناشناس گفت...

اطلاعیه جدبد مجاهدین در مورد نصب دوربینهای جدید در لیبرتی که در کامنتی در بالا آمده است اصلیترین هدفش جا انداختن این جمله است
رژیم ضدبشری آخوندی بعد از حمله مرگبار موشکی در صدد جمع آوری اطلاعات از جمله نقاط اصابت موشک و اسامی مجروحان و اماکن تخریب شده است.
چرا؟
تا از این پس کسی نپرسد نام مجروحان چیست. والا الان دولت عراق برای دانستن نام مجروحین که عمدتا اگر نه تمام آنها در بیمارستانهای عراق بستری و معالجه میشوند ویا به درمانگاه عراقی در لیبرتی مراجعه میکنند چه نیازی به نصب دوربین دارد.
این قبیل حرفها فقط توهین به شعور مخاطب است.
هدف اول و آخر این اطلاعیه همین است.
جواد

نازنین گفت...

درود بر این همه بی شرمی اینها یادشان رفته که در اشرف چه میکردند ؟یادشان رفته چقدر توهینها و تحقیرها و تهدید ها کردند حالا وقتی در لیبرتی هر روز جنایت و کشتار است اینجا خیلی مرتب و اتو کشیده حرفهای مفت میزنند واقعا پر روئی و بیرحمی حد ندارد

بایرام گفت...

تنها کار نجات اسیران لیبرتی است دیگر همه چیز روشن شده است اگر باز هم این اسیران به دست خامنه ای کثیف یا هر کس دیگر کشته بشوند بخدا ننگش میماند برای رهبرها به این توجه بکنید دیگر بس است بخدا شما هرگز شانس ندارید برای ادعاهای خودتان ولی میتوانید اینها را نجات دهید و یک راه بهتری داشته باشید

نا امید گفت...

ای مرگ بر خامنه ای ای مرگ بر این حکومت کثافت آخوندهای پست بیشرف و این همه جنایت

یک ایرانی گفت...

هموطنان عزیز،
در پاسخ "مادری رنج کشیده"، دستگاه رهبری عقیدتی دست بدامان مادران "مجاهد خلق" منجمله عزیز رضایی، این مادر گرامی مردم ایران شده تا نیات خود مبنی بر هرچه بیشتر نگاه داشتن ساکنان لیبرتی در جهنم عراق و مشغول کردن آنها با مقوله "خانواده" و سرانجام به کشتن دادن آنها توسط مزدوران آخوندهای آدم خوار را، هرچه بیشتر کش دهد.
البته برای هرکس که با این دم و دستگاه آشنایی داشته باشد روشن است که این سناریو توسط "برادر حبیب"، که بیشتر در زندان شاه بجای آموختن از صفات انسانی بنیانگذاران سازمان، از سربازجوهای ساواک شاه ویژگی های سخیف خود را به ارث برده و بیشتر همین نقش را البته در لباس یک "مجاهد خلق" ایفا می کند و خواهر گرامشان که رفتار و کردارش یاد آور مرضیه افخم، سخنگوی سابق وزارت خارجه دولت آخوند حسن روحانی و خانم های برگزار کننده جلسه های "ختم انعام" است، پیش برده شده است.
اما به عنوان یک ایرانی که خیر شما را می خواهد به شما توصیه می کنم که دست از این همه پلشتی بردارید. انقدر با ارزشهای مبارزاتی مردم ایران بازی نکنید! انقدر همه چیز را لوث نکنید و به لجن نکشید!
تلاش کنید مثل یک انسان رفتار کنید. مگر انسان بودن چه عیبی دارد که شما با همه تجربه از سرنوشت خمینی، خمینی گونگی را برگزیده اید. این شرم آور است.
ساکنان لیبرتی، انسانهای بی دفاعی هستند، که بخاطر ویژگیهای انسانی و مبارزاتی شان، برای آنکه رژیم آخوندی سواستفاده یی نکند، دم فرو بسته اند و تن به بمبارانهای جنایتکاران حاکم بر ایران می دهند اما در برابر آنها سر خم نمی کنند. از این خصوصیات بغایت انسانی و والای آنها سواستفاده نکنید و خاک به چشمان آنها بپاشید و آنها را از زیر چنگال آخوندها نجات دهید. از سرنوشت آخوندها عبرت بگیرید و ببینید در حالیکه مردم سی و چهار سال پیش برای خمینی فرش قرمز پهن کردند، امروز چطور رژیمش منفور عام و خاص است. این سرانجام هر کسی است که از مسیر مردم جدا شود. فاعتبرو یا اولی الابصار.
واما اطلاعیه دست پخت حضرت رهبر عقیدتی اعلی الله مقامه الشریف:

یک ایرانی گفت...

نامه مادران شهدای مجاهد خلق در محکومیت تجمع خانواده های وزارت اطلاعات در مقابل لیبرتی
تاریخ ایجاد در 07 آذر 1394

http://hambastegimeli.com/%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/60771-2015-11-28-15-23-02

در پی شکست طرح جنایتکارانه کشتار انبوه در موشک باران زندان لیبرتی، خامنه ای جنایتکار ولی فقیه نظام که در گرداب سرنگونی دست و پا میزند یک بار دیگر برای تمهید مقدمات تکرار این جنایت و با همکاری ارگان سرکوب مجاهدین در دفتر نخست وزیری عراق و بطور مشخص فالح فیاض جنایتکار و تحت امر قاسم سلیمانی و مالکی نخست وزیر برکنار شده پیشین، عده ای از مزدوران خود را تحت عنوان خانواده اشرفیان مستقر در لیبرتی به مقابل درب لیبرتی گسیل کرده است.

حضور این مزدوران تکرار طرح های خائنانه آنها در مقابل قرارگاه اشرف و استفاده از بیش از 300 بلندگو با فریادهای ”همه تان را به دار می کشیم“ و ”اشرف را به خاک و خون می کشیم“ است که مقدمات جنایات بعدی و حملات متعدد به اشرف تا کشتار 10 شهریور 1392 را فراهم میکرد.
در هیچ فرهنگی، جز فرهنگ پلیدی که خمینی این شیطان مجسم قرن بنیاد گذاشت، اطلاق نام خانواده به چنین موجوداتی حتی قابل‌تصور هم نیست. این افراد که ننگ ایران و ایرانی هستند دستشان به خون اشرفی‌هایی که تا امروز بر زمین ریخته شده و ازاین‌پس ریخته خواهد شد آلوده است و در فردای آزادی ایران از شر نظام اهریمنی آخوندی، در کنار جنایتکاران و جلادان حاکم بر میهنمان، باید پاسخگوی شراکتشان در این جنایت‌ها و خیانت‌ها باشند، پس وای بر قاتلان و ستمکاران.
در شرایطی که دولت عراق به درخواست ویزای صد ها تن از خانواده اشرفیان در کشورهای مختلف برای رفتن به عراق و دیدار با فرزندانشان پاسخ رد میدهد و بسیاری از خانواده های داخل ایران بجرم رفتن به عراق در خارج از اکیپ های وزارت اطلاعات و دیدار با فرزندانشان به جوخه های اعدام سپرده شده و یا در سیاهچال های خامنه ای جلاد بسر میبرند چگونه این سربازان شمر و یزید میتوانند از سیطره های عراقی عبور کنند و پشت دیوارهای لیبرتی خیمه بزنند.
ما مادران شهدای مجاهد خلق که داغ شهادت جگرگوشگان مان به دست دیکتاتوری‌های شاه و خمینی را بر دل داریم، و از جنایاتی که در خاک عراق علیه فرزندان دلاورمان شده دلمان خون است، به این همه پایداری اشرفیان قهرمان و بویژه دست رد زدن آنان به سینه بازیگران نمایشات مسخره آخوندی درود میفرستیم. ما از همه ایرانیان آزادیخواه و میهن‌دوست میخواهیم، رودرروی ولی‌فقیه زهر خورده و مزدوران رنگارنگش در هر لباس و هر نام که باشند، ضمن محکومیت حضور این مزدوران در مقابل لیبرتی و سایر نمایشات مسخره ای که با کمک سفارت آخوندی و فالح فیاض قاتل اجرا میکنند دولت عراق را به اجرای تعهداتی که مبنی بر حفاظت از اشرفیان لیبرتی داده و ممانعت از حضور مزدوران رژیم آخوندی در برابر لیبرتی فرا بخوانند.
از طرف مادران شهدای مجاهد خلق
عزیز رضایی
6 آذر1394