مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آبان ۲۱, پنجشنبه

آقای مسعود رجوی رهبر عقیدتی «با شرف‌ها»، پاسخ چیست؟ محمدرضا روحانی

باز هم از او می‌خواهم دست از اوهام خون‌آلودش بکشد. یک بار دیگر نامه خیرخواهانه مرا بخواند. در برابر مردم پاسخگو باشد. به جای تهدید، دشنام و پرونده‌سازی‌های مفتضح ، تسلیم عقل و خرد شود. با جان عزیز عزیزان مردم بیش از این بازی نکند. به «باشرف‌هایی»‌که هنوز جرأت ابراز عقیده ندارند یا مشغول اجرای اوامر رهبر عقیدتی هستند می‌گویم که به تبعیت کورکورانه از این سیاست فاجعه‌بار و ننگین پایان دهند.  ادامه‌ی مطلب...

۴ نظر:

ناشناس گفت...

سلام بر آقای روحانی
هرگونه پاسخ دادن و واکنش به هرزه نویسان خطا اندر خطا ست.
با مرتجعین جدید دهن به دهن نشویم.
سزای آنان همان جهل‌شان است که سزای همه جاهلان است.
با احترام
دوست

ناشناس گفت...

با سلام خدمت اقاى روحانى عزيز .
خوشحالم كه ًدر راه ازادى ودمو كراسى براى ايران وايرانى راهتان را ادامه داديد وتسليم تهمت ها وناجوانمردى هاى رهبر عقيدتى و جيره خوارانش نشديد . ارزوى موفقيت وسر بلندى براى شما وازاديخواهانى مانند شما را دارام راهتان را ادامه دهيد ودر مقابل اين ناجوانمردان زانو خم نكنيد . به قول مجاهدين بى نوا مازن ومرد جنكيم بجنك تا بجنكيم . البته نه مثل رهبر عقيدتى جنك ًدر سوراخ موش بلكه ًدر ميدان مبارزه ونه خود. را قايم كردن وديكران را به كام شير انداختن . جناب روحانى زنده وسر بلند وموفق باشيد ًدر راه ازادى ملت وميهنمان

ناشناس گفت...

آندره گلوکسمان از مغزهای متفکر جنبش جوانان و دانشجویان بود که در ماه مه ۱۹۶۸ فرانسه و به همراه آن جهان غرب را به لرزه انداختند. او در آن زمان مارکسیستی معتقد بود و به افکار مائوئیستی گرایش داشت.

گلوکسمان به همراه سایر اندیشوران چپ‌گرای نحله معروف به "فیلسوفان جدید"، مانند برنار هانری لوی، در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ از تفکرات جزمی فاصله گرفت و به این دیدگاه رسید که تمام ایدئولوژی‌های نظام‌وار (سیستمی) و تعصب‌آمیز به بردگی و فاشیسم منجر می‌شوند. او در رشته‌ای از مقالات فلسفی و سیاسی نشان داد که کمونیسم هم می‌تواند مانند فاشیسم به نظامی توتالیتر (تمام‌خواه) منجر شود.

گلوکسمان از آن پس به دفاع راستین و پرشور از آزاداندیشی پرداخت و هر گونه استبداد و خشونت و ستم انسان بر انسان را رد کرد. او از نظر سیاسی به سوسیالیسمی باز و مدرن با گرایش بنیادی به حقوق بشر و آزادی‌های مدنی اعتقاد یافت.

دفاع از ستم‌دیدگان

آندره گلوکسمان، به ویژه در دوران پختگی فکری، به مدافع سرسخت حقوق بشر، دوستدار همه انسان‌ها، فارغ از رنگ و پوست و اعتقادات آن‌ها بدل شد. در فرانسه و اروپا جنبش‌های دفاع از اقلیت‌های قومی، جنسی و نژادی همواره از حمایت صادقانه‌ی گلوکسمان برخوردار بودند.

همدانی

ناشناس گفت...

جناب همدانی
بهتر بود رک و راست و بدون پیچاندن و خالی بندی می فر مودیدکه حضرت گلوکسمن به توجیه گر سوسیالیست سیاسی از نوع راست آن یعنی همانهایی که به اقتصاد سر مایه داری لیبرال معنقدند تبدیل شد.

چقدر خوب بود اگر ما برای گربه بجای ملوس و پیشی و نازی و .. از همان اسم درست خودش گربه استفاده می کردیم.

مهرنوش