مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آبان ۱۲, سه‌شنبه

محمد علی اصفهانی شايد فردا برای ما و ساکنان ليبرتی دير شده باشد

چرا که بايد همه ی نيرو ها را مصروف تبليغ اين نيرنگ کرد که «تنها راه، باز گردانيدن اسيران کمپ ليبرتی به پادگان اشرف» و گسترانيدن نطع خون آنان است در يکی از مناطق پر تشنج عراق، يعنی استان ديالی، و خالص و بعقوبه ی آن؛ و نه حتی اندک تلاشی برای خروج آنان از کشوری که حضور در.......ادامه

۴ نظر:

بایرام گفت...

درود بر شما براستی چقدر درست پیش بینی کرده اید ولی قصد رهبر نابودی تمام آنها برای ثبت در سینه تاریخ است

مرگ بر آخوند و آخوندک گفت...

رهبر دچار هیچ تضادی نیست چون صدبار از هر یک از اعضا امضا گرفته که باید در راه او وانقلاب ایدئولوزیک فدا شوند.الان در نظر او دارند فدا میشوند و به عهدشان وفا میکنند اینطور هم اعتماد رهبر محکم میشود و هم شر یک عده آدم که بیرون از تشکیلات بقول رهبر نفس کشیدتشان بیهوده است کم میشود بنابراین هیچ دچار تعجب نباشید که چرا این وضع وجود دارد مطمئن باشید اگر دست روزگار کاری نکند اینها تا نفر آخر را دم تیغ میدهند

الف .لرستانی گفت...

اگر این راه و رسم انقلابی بودنه که اینها دارند انجام میدهندباید ...شید به هرچه انقلابه

ناشناس گفت...

یکی از نکات مهمی که در این مقاله ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ محمد علی اصفهانی شاعر و نویسنده عزیز ما آمده توضیح مفصل و دقیق و ژورنالیستی ماهیت "جیش المختار" و رهبر آن "واثق البطاط" است که مجاهدین چون هدفشان انتقال افراد لیبرتی به اشرف بود نمی خواستند به این صورت بر ملا شود و فقط چند روز بعد از انتشار مقاله اصفهانی بود که خرده خرده و به طور گزینشی مقداری اطاعات پراکنده در باره جیش المختار را درز دادند که اصلا و ابدا قابل مقایسه با اطلاعات مستند و گسترده مقاله اصفهانی نبود.
اصفهانی همیشه حاضر و هوشیار در این مقاله به خوبی روابط جیش المختار و واثق بطاط با رژیم را افشا کرده بود.
جالب است که حالا هم که رژیم مدعی شده که گویا این حمله هم توسط جیش المختار انجام گرفته باز مجاهدین در تایید یا تکذیب خبر رژیم چیزی نمی نویسند هرچند که خبر رژیم خیلی بی پایه به نظر می آید.

Love for All