ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۴ آبان ۱۴, پنجشنبه

دو بیانیه مهم. کمیساریای عالی پناهندگان در مورد کمپ لیبرتی

، موقعیت خطرناک کمپ لیبرتی ایجاب میکند که به شکل اورژانس کمپ لیبرتی تخلیه شده و  ساکنان لیبرتی  همگی به محلی امن منتقل شوند  تا زمانی که به صورت دائمی به کشور ثالث  منتقل شوند. کمیساریا آماده است به تمام دولت ها برای دستیابی به این هدف کمک کند.آخرین حمله نشان می دهد که اختلافات کنونی و خشونت عمومی در تمامیت عراق ساکنان لیبرتی را در معرض خطر جدی امنیتی قرار میدهد و باید یک اکسیون سریع و عملی از طرف کشورها در این رابطه انجام شود. تا مطمئن شویم که اینها در وضعیت امن و مطمئنی قرار گرفته اند.
1-بیانیه مهم کمیساریای عالی پناهندگان در رابطه با ساکنان لیبرتی
2-بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان در مورد حمله به کمپ لیبرتی۲ نظر:

ناشناس گفت...

ندیدم سایت مجاهدین خلق ایران این خبر را منتشر کند. راستی چرا؟‌
جواد

ناشناس گفت...

سمندر
تا ازادی نفرات لیبرتی چیزی نمانده است تبریک به همه دست اندرکاران سایت دریچه وپزواک و تمام کسانی که در مسیر ازادی انسانهای اواره در عراق قدم برداشتند تبریک به شما و لعنت ابدی بر ولی فقیه ارتجاع غالب و ولی وقیه عقیدتی مغلوب که با خروج نفرات از لیبرتی تمام ماست هایش را باید کیسه کند امثال ویز ویز خان هم در اسکاندیناوی هم باید سماغ بمکند و بسیاری شارلاطان های سیاسی که از این طریق نون میخوردن هم باید ماست هایشان را کیسه کنند باید بی شرفانی که شعار چو اشرف نباشد تن من مباد میدادند باید این بار نعره بزنند که غلط کردیم غلط کردیم انچه ما نداشتیم شرف بود و بس که باعث شدیم صدها نفر قربانی شعارهای ابدوغ خیاری رهبر چلمنگ و بریده و خائن شوند
دور باد از مردم ایران سایه شوم این کفتاران خائن
دور باد از مردم ایران سایه شوم وطن فروشان خائن
دور باد از مردم ایران ارتجاع عمامه دار و بی عمامه