مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آبان ۱۹, سه‌شنبه

حمام خون در لیبرتی، و مسئولیت مسعود رجوی حنیف حیدرنژاد

در حالی که مریم رجوی در سخنرانی اش "نیاز مبرم" در ارتباط با لیبرتی را " تأمین ابزارها و وسائل و مصالح مورد نیاز برای ترمیم مناطق ویران شده و تأمین الزامهای امنیتی و حفاظتی از جمله برگرداندن تی‌والها، ‏‏‏کلاهها و جلیقه‌های حفاظتی" تعریف می کند، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد درادامه‌ی مطلب...

۶ نظر:

ناشناس گفت...

قهرمان!!!
به توچه!!!!اگر بلاهت به مسابقه می گذاشتند حتما تومقام اول کسب میکردی !!
اخه مردک !!!توکه یک بار برادرانت گفته اند فضولی موقوف!!!!

شیربرنج

حنیف حیدرنژاد گفت...

یک حسی به من می گوید،این "شیر برنج" بوی "برادر شریف" میدهد!

چه خوب اگر "شیربرنج" و شرکا بجای توپ و تشر و تهمت و افترا و هتاکی و فحاشی و ... به سوالاتی که از رهبر عقیدتی شان می شود جواب دهند. چه خوب اگر این "مجاهدان آزادی ستان" شهامت داشته باشند با نام خود مطلب بنویسند. چه خوب اگر این "رزمندگان خلق قهرمان ایران"، بجای فرار از مردم، رودر رو و چشم در چشم با مردم و خبرنگاران آزاد با آنها به گفتگو بنشینند و بجای مخفی شدن در هفت حصارهای اشرف و لیبرتی و آلبانی و اُوِر و ... درها را بر زندانی شدگان تشکیلات بگشایند. چه خوب بجای زمین و زمان را بهم بافتن و ویراژ دادن و جاده خاکی رفتن، به اصل مطلب بپردازند ....
همه اینها اما، صداقت می خواهد و شهامت و مسئولیت پذیری، و این، آنچیزی ست که دیرزمانی ست توسط مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، مریم رجوی و دیگر فرماندهان و رهبران سازمان مجاهدین زیر پا له شده و جای آن را فریبکاری و دروغ و چاپلوسی و قدرت طلبی به هر قیمت گرفته است.

خطاب به "برادر شریف" و دیگر شرکای همدستش: شما در رکاب رهبر عقیدتیتان اعتماد و جان و زندگی هزاران هزار شیفته ی آزادی ایران را پر پرکرده و نابود کردید، شما نزدیک چهار دهه زمان داشتید تا آزمایش پس دهید و بدترین نمره را گرفتید. لطفا شرافتمندانه به اشتباهات خود اعتراف کرده و مسئولانه به سوالاتی که از شما می شود پاسخ دهید. اگر نه، لطفا بروید کنار و بگذارید تا کمی باد بوزد و نسیم آگاهی و حقیقت به مردم و هودارانتان برسد.
قهرمان حیدری/ حنیف حیدرنژاد

ناشناس گفت...

حضرت حیدرنژاد
حیفم میاد
اسم حنیف رو
هم بگم
فکر نکنم
حس خیلی
بی حسی داری
خوشم میاد
هواداران مجاهدین
میتوانند امثال
تو را بگذارند
توی خماری!

دلسوز

ناشناس گفت...

قهرمان عزیز شیر برنج اگر حال این کارها رو داشت که «شیربرنج» و وارفته نمی شد.

کشک

ناشناس گفت...

حضرت کشک
تو برو
کشکتو بساب

دلسوز

ناشناس گفت...

قهرمان میگم میشه یکبار دیگه نامه برادران تنی خودت ساکن در لیبرتی را برای تنویر افکار عمومی باز نشر کنی اما در همین رابطه چند سوال خودمانی

ایا برادران شما مزدور رهبر عقیدتی هستند ( حداقل تا این زمان )؟
ایا برادران شما اگاهی سیاسیشان به اندازه اگاهی سیاسی شما هست ؟
ایا برادران شما از داشتن عقل و شعور به معنای عرف عام به منظور اداره امور خود بهره مند هستند یا اینکه به تشخیص مراجع ذیصلاح دارای حد نصاب کمتری هستند ؟
ایا دلسوری شما برای برادرانتان بدلیل عدم توانای انها در تشخیص امور زندگیشان هست یعنی اینکه انها مجنون ؛ صغیر از کار افتاده یا در خواست کننده کمک ار شما بوده اند ؟

ایا شما به این سوالها صادقانه جواب خواهی داد؟

حسن