مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ دی ۱۱, جمعه

هیچ چیز اسرارآمیزی در مورد دولت اسلامی وجود ندارد گفتگوی مجله هفتگی The News on Sunday - TNS با ژیلبر آشکار پروین اشرفی

ژیلبر آشکار استاد مطالعات توسعه و روابط بین الملل در لندن در دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS) می باشد. او متولد لبنان است. ژیلبر آشکار در گفتگویی با مجله هفتگی The News on Sunday - TNS در روز ۲۷ دسامبر، قیام عربی و سربرآوردن دولت اسلامی (داعش) را به بحث میگذارد ادامه مطلبi
 

۱ نظر:

محمود گفت...

از عجایت استاد کور ما این است که شیره را خورد و قاطعانه فرمود شور است!؟
شصخصا از تحلیلگران و ماله کشان مواجب بگیر مسببان و طراحان بدبختی جهان سوم و بخصوص خاورمیانه انتظار ندارم که واقعیتهای مربوط به دولت اسلامی، نقش عربستان و ترکیه و سرویسهای مخفی انگلیسی، فرانسوی و ... غیره را بیان کند، باید که ریشه های جنایت و خیانت به بشریت را ماله کشی کنند. ولی این یکی دیگر نوبر است؟!
بخشی که بیشتر از همه به شعور آدم برمیخورداین است که دولت سکولاری مثل سوریه حامی گروه شدیدا مذهبی القاعده شود. در حالی که سیستم اطلاعاتی سوریه یکی از محافظه کارترین سیستم های اطلاعاتی است و به راحتی نمیگذارد آب ریر پوست حکومت سوریه برود. آن هم حکومتی که متحد ایران است، درست برعلیه منافع مهمترین متحد خودش در عراق به تقویت دشمنان خونین شیعیان متحد ایران در عراق کمک کند!؟ واقعا این طرف استاد دانشگاه است؟! بعد بقیه آدمها بخصوص روشنفکران را چه فرض کرده!؟ البته برای بی اخلاقی و هر حرف چرتی را خورد مردم دادن، مالیات و جریمه ای در نظر گرفته نشده!
بعد هم در این پرسش و پاسخ!؟ از نقش سازمان های اطلاعات غربی در حمایت داعش، حمایت مالی عربستان، حمایت لجستیکی و نظامی و آموزش ترکیه، حرکتهای ستونهای چندین کیلومتری حامل نفت گروه داعش در بحرانی ترین منطقه نظامی جهان به نحوی که تا قبل از بمباران روسیه حتی یک گلوله هم به سمتشان شلیک نشده بود و ... خبری نیست. تا ببینیم ماله کش ماماUK چگونه آنها را ماله کشی خواهد کرد!؟
این طرف را با تمام آبرویش به میدان فرستاده اند تا حرفهای راست رین جنگ طلبان اسرائیلی، کنگره و سنای آمریکا را تئوریزه کند و با "پز" و "..ز" استاد دانشگاه به خورد خلایق بدهد. من در طی خواندن مطلب از سطح شعور سیاسی طرف،بهتر است بگویم از وقاحت طرف شکه شدم.
با عرض پوزش از خوانندگان محترم. در فارسی برای افاضات چنین "استاد"ی گفته میشود. طرف "... داد".