مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ فروردین ۳۱, سه‌شنبه

«ستایش» این دخترک کوچک افغان عاطفه اقبال

برای ستایش کوچولو غمگینم. دخترک شش ساله ای که به او تجاور شد و پیکرش را با اسید سوزاند تا اثری از جنایت نماند! براستی پسر هفده ساله ای که چنین جنایت هول آوری را انجام داده است در کدام جامعه  و با کدام عقده های روانی پرورش یافته است!؟ انگیزه هایش از کجا نشات گرفته؟ او نیز بنوعی قربانی همین جامعه است. ستایش کوچولو از مهاجران افغانی بود. پسرک قاتل اما ایرانی است. و بخاطر همین هم این جنایت  "ستایش" این دخترک کوچک افغان

۷ نظر:

ناشناس گفت...

چه عجب به لیبرتی ربطش نمیدی!

ناشناس گفت...

با دلسوزی زیادی برای پسر تبهکار، عمق تبهکاری و روح تاریک او را کمرنگ نکنید. مسئولیت سران هر جامعه ای در بی اخلاق شدن، سر جای خود و لی انتخاب آدمها و ذات و جانمایه آنها را هم نباید نادیده گرفت. فردا دیدی بخاطر مد روز دارند مجلس بزرگداشت برای این روح شقاوت می گیرند.

نوریه

ناشناس گفت...

مهشيد
اى ناشناس. تو خيلى نا مردى كه با خواندن مطلبى چنين هولناك به تصفيه حساب با خانم اقبال ميپردازى . اتفاقاً بذار بهت بگم خيلى بى ربط هم به رهبر عقيدتيت نيست. اگر سى وخوردهاى سال يك جمعى را منتر چر ندبات خودش نميكرد وخودش را تنها التر ناتيو نميدانست . سرنوشت مردم شايد چنين نبود وملا هاى بى شرف اين همه سال در مملكتمان تاخت وتاز وظلم نميكردن و مردم را هم روانى وقسى والقلب نميكردن . برو خجالت بكش و حيّا وشرم كن .

مهاجر گفت...

واقعا چه دردناک است این تبعیض نژادی در کشور ما. ضمنا الان اعلام کرده اند که این پسر پانزده است و نه حتی هفده ساله. چه سخت است برای دو خانواده . بسیار درست به درد دو خانواده پرداخته اید.

ناشناس گفت...

خانم اقبال نکنه این قتل و تجاوز را هم مجاهدین انجام دادن؟ شما چرا به مجاهدین بند کرده اید؟

ناشناس گفت...

اروند گغت:
به نظر من این جنایت فجیع را نباید ساده کرد و آنچنان که در اخبار آمده دید. موضوع مهاجران افغان در میان است که رژیم چند سالی است تلاشهای بسیاری کرده ومی کند که آنان را یکجا از کشور اخراج کند،
رژیم تجربه مهاجران آفریقایی به لیبی را در آستین دارد، همان مهاجرینی که با پول عربستان و سازماندهی سازمانهای اطلاعاتی کشورهای غریی بلای جان معمرقذافی شدند وکشور لیبی را از هم فروپاشیدند.
با این حساب، آیا قتل و احتملاً تجاوز به یک دختر خردسال آنهم بدست یک نوجوان و پنهان نمودن واز همه مهمتر استفاده از اسید برای سوزانیدن این کودک همه از سر هول وهراس این نوجوان بوده؟
1- اصولاً اسیدپاشی و با اسید سوزانیدن از شیوه های رایج عوامل رژیم، نیروهای خودسر و سربازان گمنام است.
2- اسید با غلظت زیاد که قابلیت سوزانیدن و یا محو کردن آثار را داشته باشد به سادگی در اختیار هر کسی قرار داده نمیشود. بویژه اینکه جزء موادی دسته بندی میشود که میتوان به سادگی با ترکیب آنها به مواد انفجاری دست یافت.
3- بدون هیچ شکی فروش انواع اسید ها حتی با غلظت متوسط یرای مصارف صنعتی توسط دستگاههای امنیتی شدیداً کنترل می شوند.
در نتیجه میتوان احتمال این هم را داد که؛ حتی اگر چنانچه تجاوز و قتل این کودک خردسال توسط این نوجوان انجام شده باشد، شاید در پس پردۀ این جنایت برای ایجاد وحشت با دامنه گسترده در جامعه افغانهای مهاجر کسان دیگری آنرا سازماندهی نموده باشند.
اروند.

ناشناس گفت...

مهشید مگه شما زن سالاری که به ناشناس میگویی نامرد! زدی صحرای کربلا!