مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ خرداد ۲۵, سه‌شنبه

نرگس محمدی، زنی ایستاده بر بیداد! . عاطفه اقبال


زنانی چون نرگس محمدی در حال تکثیر هستند. آنانی که به بیداد تن نمیدهند و بهای آنرا نیز به سختی می پردازند. نرگس با سخنرانی توانمندش در سالروز کشته شدن ستار بهشتی، فریادش را هر چه رساتر به گوش آنان که بر صدر نشسته اند و همچنین آنها که فقط در سکوت تبدیل به نظاره گر شده اند، رساند. نرگس سکوت نکرد. نرگس سکوت نمی کند. نرگس هر چه فشار را بر او بیشتر می کنند، فریادش رساتر می شود. نرگس تبدیل به سمبلی از آزادگی شده است. نه از آن سمبل های دروغینی که با هزاران پوستر و رنگ و روغن و آرایش و تبلیغات می خواهند به خورد مردم بدهند. نه! نرگس http://neveshtehayatefeh.blogspot.fr/2016/06/blog-post.html

۱۷ نظر:

ناشناس گفت...

من در عجبم که خانم اقبال از آن بانوی گرانقدر مریم رجوی که تمام زندگی خود را وقف ایران کرده نام نمیبرد و مرتبا او را نقد میکند ولی نرگس محمدی اصلاح طلب را روی سر گذاشته و حلوا حلوا میکند!!!!!!! خانم اقبال شما و نرگس محمدی و معصومه علینژاد و امثالهم سر و ته یه کرباس هستید. حالا بشنید هی از هم تعریف کنید. یک هوادار طرفدار حرف حق

مش باقر گفت...

;کی میره اینهمه راهو!اطلا جدی داری حرف میزنی یا شوخی میکنی طرفدار حرف حق!!

ناشناس گفت...

درود بر شما خانم اقبال. نوشتەی گرانقدری است. به هوادار طرفدار حرف حق هم پیشنهاد می کنم که به آن خانم بگوید زندگی اش را وقف چیزهای دیگری از جمله تبلیغات لوازم آرایشی کند. به خدا به صرفه تر است برایش. مورد استهزاء دیگران هم قرار نمی گیرد.

سهراب

احمد رضا ص گفت...

طرفدار حرف حق تو خارج نشستی کرکری میخونی بفرما اون خانم برن کنار نرگس محمدی در ایران همه از ایشون حرف میزنن!

ناشناس گفت...

اصلا حیف نیست این دو تا با هم مقایسه بشن؟ یکی در دل زندان رژیم مثل شیر ایستاده و حرفشو می زنه، اون یکی در کنار رود سن، هفتصد تا وکیل و محافظ می گیره تا تازه یه فحش به رژیم بده!!! انصافا اینا رو با هم مقایسه نکنین.
سهراب

جواد گفت...

طرفدار حرف حق
باید بداند که تمام زندگی را وقف مردم ایران کردن وقتی که خط مشی غلط باشد و وقتی خانم برگزیده هیچگاه مردم را لایق پاسخگویی نداند به کشک هم نمی ارزد.
حالا مثل مرتاضها در غارهای تنهایی و انتظار اپورتونیستی خویش به امید سرنگونی به دست خارجی بنشینند و زندگی خویش را وقف این انتظار کنند ایا این دلیل بر حقانیت است ؟

محمد احد زاده سیرجانی گفت...

خدا رحمت کند خیرالنسا را
الی آخر......

ناشناس گفت...

شماها نه او را می شناسید و نه می فهمید و برای همین نمی توانید درک کنید. او بسا بالاتر از مریم باکره است. خارجی ها به مریمشان هزاران سال است که می بالند و شما لیاقت ندارید که از مریم خود دفاع کنید. به شما میگویم که روزی پشیمان خواهید شد. ضمنا احمد رضا از کجا می دونی که من در خارج نشستم؟ اون خانم قبلا بیشتر از نرگس محمدی زندان کشیده. آرایش هم اگه میکنه برای نمایندگی کردن مردم ایرانه. او زیبا است و زنان به او حسادت می کنن. همین خانم اقبال به خاطر زیبایی بانو مریم به او حسادت می کند و میخواهد یکی دیگر را علم کند. شما ها همه تون حرف مفت می زنین . حقیقت رو نمی دونین. یک هوادار طرفدار حرف حق

jahandid گفت...

با درود به ازاديخواهان و ايران دوستان عزيز،

در اين روزگار يك ضرب المثل جديد كه دنياى مردسالارى همراه با قمپوزهاى توو خالى را به چالش ميكشد، خيلى گويا ست. ميگن: "اگه مردى، بيا توو ايران و زن باش!" من فكر كنم اينو به هر كس كه از شرايط زيستى زنان در اين ديكتاتورى وحوش اخوندى اگاه باشد بگوييم، تا بن استخوانش بايد ارزش اين زنان دلير و ازاده را درك و مورد احترام قرار بدهد. اخيرن كارى كه اتنا فرقدانى كرده است و تابلوى يكى از اين به اصطلاح "مخالفين" اخوندى (خزئلى يا يه چيزى شبيه اين!) و خواهرش را چنان گويا كشيده كه از هزاران اعلاميه و قعطنامه و ديگر موارد تأثيرش بيشتر است. ناگفته پيدا ست كه اتنا فرقدانى يك نابغه است در كار و هنر خودش ولى اين بهيچوجه دليل تأثير گذارى كار او نيست! بزرگترين و شايد تنها دليل اين تأثيرگذارى اين است كه در دل و چنگ اژدهاى خون اشام اخوندى دست به چنين كارى ميزند و نسبت به تمام عواقب ان هم اگاه و ميداند كه چه بهايى ممكن است از او طلب كند. امواجى كه اين ايران دخت هاى دلير ايجاد ميكنند تا اعماق جامعه پيش ميروند. جرقه هايى مثل كار دختران دانش اموز يزد نيز از اين پديده ها ست. پرتاب كردن چادرها تيزترين پيامى كه دارند اين است، تمام انچه كه به نام "اسلام ناب" ميخواهيد در اذهان نسل جوان فرو كنيد، روزى حتمن با چنان ضربه مهلكى بر فرق خودتان فرود خواهد امد كه دودمان تمام اين انديشه پوسيده و سياه را از بيخ و بن خواهد كند و در اشغالى تاريخ خواهد ريخت.

اين سخن درستى ست كه "انقلاب بعدى به دست زنان ايران به ثمر خواهد نشست." ولى زنانى كه در دل مردم و با خواسته هاى مردم بزرگ شده اند و زاده نيروى بالنده پيشرفت خواهى و ازادگى از تمام زنجيرهاى خرافى و مذهبى هستند. ديدن اين شكوفه هاى ازاد انديشى، روشنايى افق اينده اين ميهن است و هر روز هم نزديكتر ميشود.

ناشناس گفت...

مبارزه خانم رجوی و نرگس محمدی با هم تضادی ندارد هر دو در مسیر آزادی تلاش میکنند و درود بر هر دوی آنان باد
سیف الله

مش باقر گفت...

بابا جان تو زیبا شناس نیستی طرفدار حرف حق!وگرنه نمیگفتی خانم اقبال حسادت میکند

جواد گفت...

طرفدار حرف حق
میشه بگی خانم رجوی کی و چه مدت زندان بوده؟

ناشناس گفت...

آقای یغمایی لطفا در صورت امکان این مطلب از آقای علی ناظر را در سایت بگذارید تا همینجا در قسمت کامنت ها نقد شود. ممنون
http://www.iran-tribune.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=61275:2016-06-12-20-53-35&Itemid=649

همنشین بهار گفت...

سلام بر شما
گفتگو با سعید شاهسوندی، پیرامون «جزوه سبز» (یکی از اسناد مهم دهه پنجاه)، در سایت خودم ثبت شده است.
اگر مایلید از آنجا ببینید و یا بردارید.

http://www.hamneshinbahar.net/article.php?text_id=401

با کمال احترام: همنشین بهار

ریش سفید محله گفت...

طرفدار حرف حق، خانم رجوی کی زندان بوده که ما خبر نداشتیم؟ نکنه زندان فرانسه منظورته؟ که بقول خودشون زندانای اینجا هتله! آخه مرد حسابی یه چیز بگو که بگنجه. بلانسبت اسمت طرفدار حرف حقه!! ریش سفید محله

ناشناس گفت...

شما ها همه تون از رویبغض و کینه درباره حرف می زنید. دلیلش هم اینه که همه تون یک مشت علاف بریده هستید که بدرد لای جرز هم نمی خورید. شما ها یک مشت آشغال سیاسی هستید که بیشترتون هم با رژیم سر و سر دارین اگه مزدور نباشین. وگرنه این کجا و آن کجا. هزار تای مثل این یک میلیمتر هوش سیاسی و طراوت ایدئولوژیکی او را ندارند.او فرد نیست بلکه عصاره پنج دهه مبارزه مردم ایرانه. بدبخت های خسر الدنیا و الآخره خجالت بکشید.

حقیقت

جواد گفت...

حقیقت جان اگر َ طرفدار حرف حق َ را دیدی بگو چرا آمد و یک حرف حقی زد و رفت ... من فقط یک سوال حول حرف حق خودش داشتم ... نکنه اونم مزدور وزارت اطلاعات بوده و خواسته الکی بیخودی آبروی این هوش سیاسی و طراوت و شادابی ایدیولوژیک رو ببره .... الهی بگم خدا این دشمنان نادان رو چکار کنه...