ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۵ شهریور ۴, پنجشنبه

ایران و ماجرای پایگاهائی که در اختیار روسیه قرار دارد


جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟  عباس رحمتی

به هر حال هواپیماهای غول پیکر فوق مدرنی که قرار است از این پایگاه پرواز کنند(پرواز کردند) به تجهیزات و تسلیحات بسیار زیاد نیاز دارند که باید این تسلیحات در پایگاه آماده باشد تا با هر بار نشست و برخواست این هواپیماها مجددا مجهز شوند ، يعني پروژه خيلي بزرگتر از است كه وزير دفاع رژيم اعلام ميكند! ادامه‌ی مطلب...

در اختيار روس ها قرار دادن پايگاه هوايى نوژه يعنى چه؟  ف.م سخن
آقايان بهتر است به جاى ياوه بافى و دروغ گويى، يك كلام بگويند ما به فرمان «آقا» پايگاه نوژه را در اختيار روس ها قرار داديم و اگر «آقا» بخواهند پايگاه هاى ديگر و حتى كل سرزمين ايران را هم در اختيارشان قرار مى دهيم. اين گونه ديگر نيازى به توجيه هاى بچگانه و توضيح هاى ابلهانه نخواهد بود.  ادامه‌ی مطلب...

۱ نظر:

jahandid گفت...

با درود،

ماهيت ضد ايرانى و ضد ايران بودن اخوندا بر كسى پوشيده نيست. ولى چرا اين اخوند ولايى اينچنين افسار گسيخته و بدون در نظر گرفتن نبعات داخلى ان وارد اين معادلات ميشود؟ بايد ديد كه از چه و كجا قطع اميد كرده و چرا به ريسمانى چنگ زده كه حتا خود اين اخوندا را چندين بار بر سر بزنگاههاى بين المللى با خنجر از پشت زدن انها را فداى منافع خودش كرده است؟! داستان روسها با ايران در هيچكجاى تاريخ كوچكترين نشانه اى از "منافع مشترك" ندارد. از ان فرزند حرامزاده اش حزب توده گرفته تا كارهاييكه خودش مستقيمن در ان دست داشته است. هيچكدامشان ذره اى حتا بصورت "منافع مشترك دو ملت" در ان يافت نميشود. از روز نخست روى كار امدن خمينى اينها با حكومت پوسيده اخوند بوسيله حزب توده در داخل و غارتگرى از راه "ساختن نيرو گاه اتمى" بصورت بلاواسطه به اهداف يك طرفه خودشان رسيده اند و دست اخر هم تا دسته به اخوندا فرو كرده اند!

بيشتر از هر كس خود اخوندا از اين همه فلاكت خبر دارند. اين كارشان بهيچوجه كمتر از سر كشيدن جام زهر ديگرى نيست! هميشه اينطور بوده كه اين اخوندا وقتى در تنگناهايى قرار ميگيرند كه يكى از احتمالات حتمى ان ميتواند وخيم شدن اوضاع تا رسيدن به از همپاشيدگى تمام و كمال ديكتاتورى باشد، جام زهرى را يافته و انرا براى جستن از مرگ و سرنگونى سر ميكشند. حال بايد ديد كه اخوندا از چه تحولاتى چنين دستخوش لرزه شده اند كه به كسى پناه برده اند كه فقط براى منافع يك طرفه خودش وارد ميشود و هيچ چيزى براى اخوندا بجاى نخواهد گذاشت. تا بحال كه اينچنين بوده است و من بعد هم هيچگونه شوندى (دليلى) مبنى بر اينكه اين بار غير از ان باشد در صحنه و روى زمين نبرد نه تنها نيست بلكه تمام شواهد اينرا ميگويند اخوند از سر استيصال مطلق تن به اين خطر داده است! در پشت پرده هاى تحولات منطقه چه شده است و چه چيزى در حال تكوين است، سؤالى ست كه اگر پاسخ داده شود ميتواند كمكى باشد به يافتن راه برون رفتى از سياهى و تباهى اين حكومت ضد ايران و ايرانى.