مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

ه‍.ش. ۱۳۹۵ شهریور ۷, یکشنبه

اعتراف پسر آیت الله به یک جنایت هولناک رژیم

 مهدی خزعلی در مصاحبه‌ ای که در باره اعدام های سال 67 انجام داده اعتراف می کند که ماجرای قتل فجیع کشیشان مسیحی (عکس زیر) توسط وزارت اطلاعات طراحی و اجرا شده است.پسر آیت الله خزعلی گفت: ببینید یکی از این باندهای وحشتناکی که وجود داره، سه تا دخترند که طعمه می‌شوند توسط مقام های امنیتی، برای این‌که ببینند دوتا کشیش مسیحی آیا تبشیر می‌کنند، آیا تبلیغ مسیحیت می‌کنند یا نه. اینها فکر می‌کردند در همین حد است که بروند و بگویند ما می‌خواهیم به کیش مسیحیت بیاییم و شما ما را تبشیر کنید. خوب به داخل خانه این دو کشیش می‌روند، و بعد با مابقی قضیه، مواجه می‌شوند با این‌که برابر دیده چشم اماین سه دختر، آن کشیش‌ها کشته می‌شوند............ادامه

۱ نظر:

ناشناس گفت...اسماعیل عزیز سلام. این دخترها هیچ وقت به اعدام محکوم نشدند. بلکه آزاد شدند. یکی شان به سوئٔد آمد. مجاهدین هم خفه خون گرفتند.

http://www.irajmesdaghi.com/maghaleh-589.html