ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۵ شهریور ۱۸, پنجشنبه

افشاگری تکان دهنده ناصر سوداگری کارمند سابق بهشت زهرا در خصوص قتل عام ۶۷

۴ نظر:

همنشین بهار گفت...

سلام بر شما و بر آقای یغمائی

متاسفانه صحبتهای آقای «ناصر سوداگری»(کارمند سابق بهشت زهرا) در خصوص قتل عام ۶۷ ، غیرواقعی است. بویژه آنچه در مورد قطعه ۳۳ و قبر ۲۰ هزار نفر از قتل عام شدگان سال ۶۷ می‌گوید. ایشان بفرموده، چنین مطالب ناراستی را به زبان آورده‌اند.

همنشین بهار

مش باقر گفت...

ایشون کجاست؟

منیژه حبشی گفت...


آمار عجیبیست!! من اطلاع ویژه ای در اثبات یا رد این آمارها ندارم ولی در صداقت و درستی بیان و آمار آقای مصداقی شکی ندارم و او در گفتگویش با میهن تی وی ، این آمارها را جعلی نامید و من اینرا باور میکنم. الان دیدم همنشین گرامی هم این مصاحبه را بدرستی «بفرموده» میداند.
از ساده دلی مان و رو دست خوردن هایی از این قبیل که بیشترین خدمت را به خدشه دار کردن آمار واقعی جنایات بی حد این رژیم میکند متاسفم.

بایرام گفت...

آقا چرا اغراق میکنی اخوند جنایتکار هست ولی ما کی این عادت دروغ گفتن و بالا بردن ارقام و آمار را ترک میکنیم اینکار موجب شک میشود نکنید لطفا لعنت بر خمینی و دودمان فکری آخوند جماعت