مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ شهریور ۱۳, شنبه

عاطفه اقبال.سالگرد.......

سالگرد گلوله های شلیک شده بر پیکرهایی که دستبند توان تحرک را از آن گرفته بود. تاریخ فراموش نخواهد کرد این تصاویر تکان دهنده را. نه آنها را که بر این پیکرها شلیک کردند. نه آنها را که اموال را بر جانها ترجیح دادند و صد انسان را بدون سلاح بعنوان گوشت دم توپ در معرض کشتار کسانی قرار دادند که به خون آنها تشنه بودند. از آنهمه اموالی که این جانهای پاک برایشان فدا شدند چه ماند؟ از آن خاک که با دستهای همین جوانان آباد شده بود چه ماند؟ جز اینکه قاسم سلیمانی پاهای کثیفش را عاقبت به قیمت این خونهای بر زمین ریخته شده بر آن نهاد و در آن با آن چهره جنایتکارانه و کریهش http://campaigneliberty1.blogspot.fr/2016/09/blog-post.html

۵ نظر:

ناشناس گفت...

شما زیادی شکر میخورید. اگه مال برای شما ارزش ندارد، لباس تنتو در آر بده به کسی که ندارد و تن برهنه زندگی کن!!!!! همه دعواها اتقاقا سر اموال است! همان اموالی که آخوندهای جاکش غارت کرده اند، نگو نه!!! شما و همقطاران شما نی رو از سرگشادش میزنید. اتقاقا تاریخ شماها را فراموش نمیکند که کاری جز پاشیدن نمک بر زخم مجاهدین نکرده اید.

ناشناس گفت...

راستی از اون برگهای زنده حافظه تاریخی سرزمینمون که بیهوده بر زمین زمستون ولایت فقیه و رهبر عقیدتی پرپر شدند و چراییش هم اگه بشه گذشت که نمی شه گذشت! گذشته، بر سر اون هفت نفری که گفته می شد گروگان گرفته شدن، چی اومد؟!

آی نفرین بر دجال و دجالیت در همه اشکالش!
امید که رنج و خون شهدا، مایه سرنگونی رژیم بشه و وسیله جنگ افروزی و آدمکشی بیشتر نشه!
مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بر و بچه های اسیر لیبرتی و هزار اشرف یادتون نره!

رفیق سائل.

مش باقر گفت...

ناشناس!! تو نه نمیدونی نمک چیه نه زخم چیه نه مجاهدین چیه همینطور نمیدونی سرنا چیه.

سعید گفت...

نمیدونم چرا اکثر طرفدارای مجاهدین ناشناس هستن!؟ یعنی خیلی کم پیدا میشه کسی با اسم و رسم اصلی بیاد بگه من طرفدار مجاهدینم و از موندن این صد نفر تو اشرف و گوشت دم توپ شدنشون دفاع میکنم! ولی تا دلت بخواد آدمای بی نام میان و دفاع میکنن. سنگ مفت گنجشک مفت. جون جوونای مردم مفت!

جواد گفت...

بحث اموال در میان نبود ، رجوی وانمود میکرد که در لیبرتی است.
به این ترتیب که همه ی ساکنان لیبرتی گمان کنند که او در لیبرتی است و برای رد گم کردن اشرف را (‌‌‌‌‌‌‌‌به بهانه ی اموال )خالی نمیکند، ویا خیلی ساده تر گمان کنند که در اشرف است و از این رو آنجا را تخلیه نمی کند،
در دجالیتش همین بس که یکبار بر خلاف همیشه که از یکان ۱۰۰ نام میبرد در میان هیاهوی ساختگی و از پیش تعیین شده از آنها با نام یکان ۱۰۱ نام برد، یعنی بباوراند که خودش را هم این بار بشمار آورده و بنابراین در اشرف است و یا گمان کنند که این ۱۰۱ گفتن رد گم کنی است برای مخفی کردن حضورش در لیبرتی، خلاصه هر آنچه گمان هست حول و حوش حضورش در عراق باشد!
والا هیچ عقل سلیمی نمیتوانست بپذیرد که رهبر عقیدتی فقط برای رسوا نشدن عدم حضورش در عراق نیروهایش را به کام مرگ بفرستد البته این به فهم ناقص ما از مفهوم رهبری عقیدتی برمی گردد که مالک جان و مال همه است و نماینده خدا روی زمین!