مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

ه‍.ش. ۱۳۹۵ مهر ۱۶, جمعه

مصاحبه اختصاصی ایرانشهر با مقام امنیتی ارتش ایران

 حفاظت اطلاعات جمهوری اسلامی برای کنترل مردم در جامعه دستگاه های شنودی در نقاط مختلف از جمله پارک پردیسان که در سال 84 به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان خریداری شد، نصب کرد تا مکالمات شهروندان را شنود کند و به واسطه آن زندگی آنها را تحت کنترل بگیرند و اگر کسی برخوردی مغایر با نظام داشت دستگیر و مجازات شود، که من در هر پروژه با این مسئله مخالفت می کردم ولی از آنجا که آنها به حرف من اهمیتی نمی دادند، کار خودشان را ادامه میدادند و این میان فقط برایم مشکلات بیشتری به واسطه اعتراضم پیش می آمد.....ادامه

۲ نظر:

jahandid گفت...

با درود،

اميدوارم كه دچار حس اشتباهى شده باشم! ولى از خواندن اين گزارش حس كردم كه اين فرد "امنيتى" بيشتر براى ترساندن ادمها دارد از قدر قدرتى اخوندا داد سخن ميدهد. اين حس من اگر درست باشد، تا چند وقت ديگر اين فرد در يكى از بانكهاى فكرى امريكا يا در برگه هاى اينترنتى دستپخت اخوندى بعنوان "مخالف رژيم اخوندى" مشغول بكار ميشود! مانند گنجى، سازگاران، فاطمه محمدى و ... اميدوارم كه حسم اشتباه بوده باشد.اگر اين فرد در مورد خنثا كردن اين چيزها ميگفت، بيشتر قابل قبول ميبود.

جواد گفت...

با نظر جهاندید عزیز موافقم منهم چنین حسی داشتم. بریدگان از آخوندها باید در عمل ضدیت خود را نشان دهند