مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ دی ۱۰, جمعه

گام مثبت آقای رضا پهلوی، محسن حیدریان

محسن حیدریانآقای رضا پهلوی با رها کردن ادعای حکومت موروثی گرچه خشم و ناخشنودی عده قلیلی از رجال واپس مانده از زمان و مکان و ژنرالهای بی لشکر را بر انگیخته است، اما بر اعتبار فردی و انسانی خود بسی افزوده و گام مهمی برای اثر گذاری بر افکار عمومی برداشته است ... [ادامه مطلب]

۴ نظر:

جواد گفت...

باید اعتراف کنم که رضا پهلوی بهد از این سخنان تاریخی تنها فردیست که امکان تبدیل شدن به نقطه اشتراک و وحدت ایرانیان را دارد.
درود بر رضا پهلوی

ناشناس گفت...

منهم فکر میکنم رضا پهلوی بهترین انتخاب است. آدم طبیعی تر و آزاد منش تر و قابل اعتماد تری ست.
این سخن محسن حیدیریان هم که میگوید:
"در تجربه پسا انقلابی ایران بخش بزرگی از روشنفکران و کنشگران اسلام‌گرا و لنینیست هم که طی چند دهه پر از مصیبت و خون و فداکاری کور، از سپهر آزادی، دمکراسی و تجدد جدا شده بودند و از این طریق حتی تا نفی خویش، رفته بودند،"
حرف مهمی ست و خود آگاهی بزرگی در خود دارد. امیدوارم درک آن نصیب همه بشود

شانزی

ناشناس گفت...

جواد آقا قدح بدم خدمتتون؟

جواد گفت...

قدح رو بده دست اونی که دوستش داری و می پرستیش ما سالهاست که از پرستش لااقل ادمیزادگان دست شسته ایم.