مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ دی ۳, جمعه

سقوط حلب ، ترور برلین ، حقوق شهروندی ، ترور کلاهی ، تاجزاده و مجاهدین از نگاه ایرج مصداقی

۱ نظر:

محمود گفت...

با تمام احترامی که برای آقای مصداقی قائلم برخی مطالب ایشان مرا مایوس میکند.
به نظر می رسد که تمایل ایشان به حمایت از غرب و تنفر از رژیم جنایتکار آخوندها تبدیل به ضدیت کور شده که تنها شاخص ایشان برای تحلیل مسائل فقط و فقط ضدیت با رژیم است.
دوست عزیز مصداقی عزیز فراموش نکنید که هشت میلیون آواره و صدها هزار کشته محصول نبرد استراتژیک غرب و دخالت صریح غرب برای سرنگونی حکومت سوریه است و رژیم سوریه مثل هر حکومت دیگری از حاکمیت خودش دفاع کرده و جمهوری اسلامی و روسیه نیز به دلیل منافع استراتژیک خودشان از این حکومت دفاع میکنند.
چرا شما با اصل شروع جنایت و جنایتکاران اصلی کاری ندارید.
سفیر سابق انگلیس به زبان خودش از سیاستشان در سوریه انتقاد میکند و به صراحت اعلام میکند که چرا غرب در رابطه با بمباران یمن و عراق ساکت است ولی در مورد بمباران حلب این همه جوسازی میکند؟!
بعد آقای مصداقی نظرشان دخالت موثر غرب و آمریکا در سوربه است. به چه دلیل دوست گرامی شما معتقدید که آمریکا باید در سوریه دخالت موثر کنند.
برخی مواضع شما واقعا مرا متعجب میکند. یا برای موضع گیری فقط حرفها مدیاهای غرب را تکرار میکنید که ناشی از ناآگاهی است و یا اینکه اگاهانه بنابر مناقعی چنین مواضعی میگیرید.
دوست عزیز غرب بسیار غلط میکند که جنگ داخلی برای سرنگونی حکومت یک کشور دیگر راه می اندازد و بعد به این نتیجه میرسد که اسد بهتر است که بماند.
دوست عزیز نفرت از رؤیم آخوندی نباید موجب شود که مواضع اینچنین قیقاج ارتجاعی شود.