مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ بهمن ۲, شنبه

خواندنی

۳ نظر:

ناشناس گفت...

خودتان را خسته نکنید در اسلام برای کسی که دین خود را ترک می کند مطلقا مجازاتی در نظر گرفته نشده. به آیت الله منتظری مراجعه کنید. بقیه اش همه جو سازی و مذهب ستیزی است !
سمیرا

esmail گفت...

عزیز کارنامه عملی اسلام پیش روست کافی است ببینیم و بدانیم از دوران پیامبر تا اکنون
موفق باشید

جواد گفت...

سمیرا خانم گرامی یا شما مجتهدی یا مقلد. اگر مقلدی، مقلد هر کس که باشی از راست تا چپ و اولترا چپ و اولترا سوپر چپ انقلابی همه را من آزموده ام همه اشان به اعدام مرتد اعتقاد دارند. ولی اگر شما مجتهدی پیشنهاد دارم مطلبی کشاف با استناد به آیات قران بنویسی و اسلام مدل خودت را عرضه کنی ولی تا زمانی که اسلام ورژن شما بیرون نیامده اجازه بدهید ما با اسلامهای موجود قضاوت کنیم.