مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ بهمن ۷, پنجشنبه

نامه های ایرانی ها به ترامپ چه پیامدهایی دارد؟

نامه دوم را اما 23 نفر از سیاستمداران و مقامات سابق آمریکایی امضا کرده اند و علاوه بر درخواست اعمال فشار بیشتر، خواستار همکاری بیشتر دولت ترامپ با اپوزیسیون ایران به ویژه سازمان مجاهدین خلق شده اند. این افراد به نقض حقوق بشر در ایران، دخالت ایران در نقض منافع منطقه ای آمریکا و … اشاره و خواستار برخورد فعال دولت ترامپ شده اند. آنها همچنین از برنامه ده ماده ای سازمان مجاهدین خلق برای اداره ایران به عنوان یک آلترناتیو یاد کرده و خواستار همکاری ترامپ با این گروه شده اند. انتشار این نامه با استقبال قوی سازمان مجاهدین خلق مواجه شده و آنها در نامه ای درخواست ملاقات با ترامپ را مطرح کرده اند. در آمریکا همچنین ...ادامه مطلب

۱ نظر:

ناشناس گفت...

فرقه مجاهدین تا گردن در باتلاق زباله دان تاریخ فرو رفته و دست به هر خاشاکی میزند تا خود را تجهت دهد. در این 37 سال گذشته به هر دری زد نتوانست کاری از پیش ببرد و به واقع در نزد مردم ایرانی بسیار متفور شده است . جالب اینجاست که به اندازه سر سوزنی از تجارب این مدت درس نگرفته و مدتی هم اعضا و هوادارنش را با اینکه آمریکا نظر مثبتی به آنان دارد سر کار خواهد گذاشت. کشورهای مختلف در مقاطع مختلف از این فرقه به عنوان ایزاری علیه حاکمیت ننگین اسلامی استفاده کرده و همیشه در بزنگاه ها و مقاطع حساس فرقه را محدود و فدای منافعشان کرده اند. اینک هم جنگ طلبان محافظه کار آمریکائی این جریان را به عنوان نیروی فشار علیه حکومت اسلامی مورد استفاده قرار داده و پس ازاستفاده ابزاری و بدست آوردن امتیازات مورد نظرشان دوباره محدودشان خواهند کرد. آخرش آرزوی حاکمیت ملک ری را نخواهند چشید.
عارف