مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ دی ۲۷, دوشنبه

خواندنی و دانستنی

تصمیم آلبانی برای افتتاح سفارت این کشور در تهران
نزدیکی دولت آلبانی با جمهوری اسلامی بار دیگر برای پناهندگان و ساکنان لیبرتی سابق در آلبانی میتواند خطر آفرین باشد. از زاویه سیاسی سخنی نیست بخصوص پس از این همه تجربه و گذرحدود سی سال اما از زاویه صرف انسانی به رهبران! یاد اوری ضروریست که به فکر عواقب سیاسی این نزدیکی باشند و خطرات انسانی این ماجرا را برای انسانهائی که گذر رنجها بسیاری از آنان را فرسوده و بیمار کرده است در نظر گیرند. همین وبس....ادامه_
_______________________________

۸ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
نه نظرم حساسیت های موجود رژیم به مجاهدین نه از موضع امیتی است و نه ترس از تاثیر مجاهدین بر صحنه سیاسی ایران است بلکه کینه ای است که زمامداران حکومت به ویژه نسل اولیه مدیریتی نظام از مجاهدین به دل دارند ,جمعیتی کوچک پا به سن گذاشته در کشوری دور افتاده کم تاثیر که نصفشان بیمارند و نصف بیماران نیز به عمل جراحی نیاز دارند و بقیه نیز به حل و فصل مشکلات صنفی و تیمار بیماران مشغولند بطور کمی و کیفی نمی توانند در شطرنج سیاسی ایران بازیگر باشند ,فراموش نکنیم که ستاد مرکزی آنان با ان همه کبکبه و دبدبه در ۳۵ سال اخیر انهم در موثرترین پایتخت سیاسی جهان نتوانسته در مبارزه با رژیم تاثیر گذار باشد و موجب نگرانی شدید ملایان بشود و متاسفانه دلائل این شکست به طور خلاصه به عملکرد سکتاریستی و اهم ان نحوه نگاه تشکیلات و رهبری به انسان و جامعه و ......بر میگردد. شارلانتان بازی ها و دروغ و دغل و تلفن های یک طرفه و نیز توجیهات ناشیانه و مشحون از دروغ و گزافه مسولان ارشد مجاهدین در به اصطلاح گلریزان ۲۱ و تلاش آنان برای برجسته کردن تنها نقش رهبری مریم در سازمان و یاد کردن از مسعود رجوی گذشته نیز نمی تواند واقعیتهای موجود را توجیه کرده و نا توانی و عجز آنان را کتمان کند .
علی ۲۲

ناشناس گفت...

avalan dorod bar mojahed badesh ali mesl adam harf bezan
farshad farshad

کوچک مصدقی گفت...

در هر حال این رژیم اخوند کثیف به دست توانای خواهر مریم به زباله دان میرود . درود بر او

ناشناس گفت...

بهاره
آخر عاقبت تمام نیروهایی که از جامعه خود کنده شدند و فاقد هیچ گونه پایکاع اجتماعی نیستند؛ جرو مزدوری نیست؛
فالانژیست های لبنان همکاری نزدیکی با اسرائیل داشتند ؛ بعد توافق تائف به اسرائیل رفتند از این جمله اند.

ناشناس گفت...

بهاره اما توجه داشته باش که سر انجام فرمانده فالانژهای لبنان رئیس حمهور لبنان شد.

پاییزی

ناشناس گفت...

اقای همساده
کوچک مصدقی فکر کنم عجله داشتی یادت رفته رهبر فقید عقیدتی را نام ببری فقط از رئیس جمبور همسر رهبر فقید و فقیه عقیدتی نام برده ای اما نه درست نوشته ای اون که مرده و نمیشه که مرده بیاد و انقلاب راه بندازه
به قول کامنت خانم بهاره اخر کار اینها هم یا سر از عربستان در میارند یا سر از اسرائیل

ناشناس گفت...

سلام
آقای یغمایی عزیز امید است که متن فارسی نامه درخواستی ۲۳ مقام پیشین آمریکایی به ترامپ رییس جمهوری امریکا در جهت گشودن باب مذاکره و گفتگو با مجاهدین را در راستای تنویر افکار عمومی و آشنایی هر چه بیشتر جامعه با افکار و آرزوهای رهبری مجاهدین را در سایت دریچه منعکس نمایید .با سپاس .
انیشتن می گوید : دو چیز را پایانی نیست: یکی جهان هستی و دیگری حماقت انسان. البته در مورد اولی مطمئن نیستم!
نخست به ان دسته از افرادی که فکر میکنند رهبری مجاهدین در تنظیم انشاء نامه معروف ۲۳ مقام پیشین آمریکایی به ترامپ رییس جمهوری امریکا در باب گشودن راه دیالوگ با مجاهدین دخالتی نداشته اند بایستی گفت با نگاهی کوتاه به مواضع و عملکرد حد اقل ۱۵ ساله اخیر مجاهدین و آویزان شدن آنان به درگاه راست ترین و جنگ طلب ترین محافل آمریکایی و .....به درستی و به سادگی می توان دریافت که این دریوزگری و نوکری تنها و تنها از ذهن بیمار و علیل دستگاه فاسد رهبری مجاهدین تراوش کرده و به مرحله درخواست در آمده است .
چندش آور اینکه رسانه های رسمی مجاهدین ( چقدر به این واژه " مجاهدین "در این سالها ستم شد ) این درخواست را نشانه پیروزی خود قلمداد میکنند و متن ان را که جز وطن فروشی و نوکری چیز دیگری نیست به همراه مارش پیروزی ترجمه وباز خوانی می کنند .
با نگاهی کوتاه به تاریخ معاصر کشورمان به جرات می توان گفت چنین درخواست دریوزگری از بیگانگان در هیچ دوره ای به این صورت آشکار دیده نشده است حتی در دوران قاجاریه نیز زمامداران بی کفایت نیز جرات و قدرت چنین درخواستی را از درگاه دول روس تزار و دولت فخیمه نداشتند.
اینک ان سخن یک مسئول آمریکایی مستقر در عراق را می توان فهمید که می گفت : اینها مجاهدین گاها کارهایی را برای ما انجام می دهند که ما خودمان از فعل ان کارها شرم می کنیم .
در پایان از آنجاییکه مجاهدین خود را مسلمان و شیعه می خوانند یاد آوری این فاکت تاریخی ضرورت می یابد " آنانی که پشت به ملت خویش می کنند ودست در دست آنان نمی نهند و با عملکرد سکتاریستی از ملا اجتماعی خود دور میشوند در نهایت با پای حجاج بن یوسف (سفاک ترین و جنایتکارترین حاکم اموی دوران )بیعت میکنند
علی ۲۲

ناشناس گفت...

دوستان مجاهد. برای یکبار هم که شده این مسعله ساده را درک کنید که از طریق صدام و شیخ های عرب و سناتور ها آمریکایی هرگز احترام مردم ایران را بدست نمی آورید. تا کی میخواهید به خودتان مدال دهید. کوروش پاکزاد