مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ بهمن ۲۲, جمعه

گزارش ویدئویی برنامه افتتاحیه تلویزیون پویش انلاین سیروس ملکوتی همراه با فرهنگ قاسمی

۱ نظر:

jahandid گفت...

با درود به دوستان تلاشگر،

جاى بسى خوشحالى ست كه دوستان حرفه اى در صدد برامده اند تا رسانه اى مستقل را به روى پا اورند. شايد كه اين يكى از مهمترين كمبود هاى اين دوران باشد. علت ان هم روشن است. براى برپا كردن يك رسانه مستقل بايد كه مستقل باشى و باقى بمانى. در اين دنيايى كه امكانات مالى و رسانه اى عمدتن در دست ان كسانى ست كه بقيه امكانات را هم در دست دارند! از جمله پول، اداره، نفوذ و خدمه اى كه براى پول هر كارى ميكنند! و براى يك رسانه كه با جيب خالى و بدون پشتوانه و نفوذ بخواهد وارد اين جولانگاه بشود فقط يك چيز وجود دارد. پشتوانه مردمى كليد كار اين نوع رسانه ميباشد. براى كسب اين پشتوانه هم بايد نهايت شفافيت را داشته باشد تا بتواند شنونده و بيننده را بخود جذب كند. بايد گفت كه روى ريسمانى نازك بايد راه رفت. تمام اينها ميتوانند كار را خيلى حساس و سخت بكنند ولى وقتى بگيرد و مخاطبهاى خودش را بيابد، ميشود صداى واقعى مردم.

با توجه به برنامه هايى كه از اقاى سيروس ملكوتى ديده ام، اينكار مدتى هست كه شروع شده و مورد توجه نيز واقع شده است. اميدوارم كه روزى برسد كه مردم علاقمند به برنامه هاى خوب و اخبار بى طرف بتوانند رسانه خودشان را بيابند. انچه در حال حاضر در فضا و امواج ميباشند، هيچكدامشان دلشان براى مردم ايران نسوخته و در خدمت بيگانه ها و اخوندا ميباشند، شوربختانه. بواقع كه جاى يك چنين رسانه بى طرف و صرفن خبر رسان بسيار خالى ميباشد. براى اين دوستان ارزوى پيروزى دارم.