ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۵ بهمن ۲۲, جمعه

گزارش ویدئویی برنامه افتتاحیه تلویزیون پویش انلاین سیروس ملکوتی همراه با فرهنگ قاسمی

۱ نظر:

jahandid گفت...

با درود به دوستان تلاشگر،

جاى بسى خوشحالى ست كه دوستان حرفه اى در صدد برامده اند تا رسانه اى مستقل را به روى پا اورند. شايد كه اين يكى از مهمترين كمبود هاى اين دوران باشد. علت ان هم روشن است. براى برپا كردن يك رسانه مستقل بايد كه مستقل باشى و باقى بمانى. در اين دنيايى كه امكانات مالى و رسانه اى عمدتن در دست ان كسانى ست كه بقيه امكانات را هم در دست دارند! از جمله پول، اداره، نفوذ و خدمه اى كه براى پول هر كارى ميكنند! و براى يك رسانه كه با جيب خالى و بدون پشتوانه و نفوذ بخواهد وارد اين جولانگاه بشود فقط يك چيز وجود دارد. پشتوانه مردمى كليد كار اين نوع رسانه ميباشد. براى كسب اين پشتوانه هم بايد نهايت شفافيت را داشته باشد تا بتواند شنونده و بيننده را بخود جذب كند. بايد گفت كه روى ريسمانى نازك بايد راه رفت. تمام اينها ميتوانند كار را خيلى حساس و سخت بكنند ولى وقتى بگيرد و مخاطبهاى خودش را بيابد، ميشود صداى واقعى مردم.

با توجه به برنامه هايى كه از اقاى سيروس ملكوتى ديده ام، اينكار مدتى هست كه شروع شده و مورد توجه نيز واقع شده است. اميدوارم كه روزى برسد كه مردم علاقمند به برنامه هاى خوب و اخبار بى طرف بتوانند رسانه خودشان را بيابند. انچه در حال حاضر در فضا و امواج ميباشند، هيچكدامشان دلشان براى مردم ايران نسوخته و در خدمت بيگانه ها و اخوندا ميباشند، شوربختانه. بواقع كه جاى يك چنين رسانه بى طرف و صرفن خبر رسان بسيار خالى ميباشد. براى اين دوستان ارزوى پيروزى دارم.