مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۰, یکشنبه

یاداشت آقای محمد رضا روحانی و مقاله آقای علی ناظر

اقاى ناظر همسنگر بودندوطرفدار إصلاحات در شورا وقتى اسماعيل، محمدعلى وجواد أرام از شورا كنار كشيدند يا ايرج با شجاعت اختلافات را أشكاروروشن گفت وَيَامن وما با حد اكثر فروتنى وپاسدارى از ايام همكارى وبا ارزوهاى نيك براى رستگارى انان ودر پاسخ به نداىوجدان استعفا كرديم وتيرهاى اسلام انقلابى برادروهمدستانش بى وقفه باريدن گرفت اقاى ناظر هم به ميدان امد ومرا به ياد (طعنه تير اوران )انداخت،أزان روزتا امروز حدود١٣٤٠روز گذشته است حالا نوشته اى را كه مى خوانيد از غالب انتقادهاى من روشن تر است نا ظر دير امد اما خوش امد. ان ها كه در پچ پچ هاى هفته هاى اخير ،گرفتارى هاى روانى براى ايشان خلق كرده بودند ناچارباغ ، إرث پدرى وَيَا دلالى وووووووووووراانگيزه اين نوشته خواهند خواند تا سمت وسوى نوشته نا تمام را تعيين كنند، اميدوارم كه با او رفتار مشابه با ما را درپيش نگيرند وپاسخگو باشند ،چنين روشى به نفع خود انها ،به نفع مردم، به نفع انسانيت است . محمد رضا روحانى دهم ارديبهشت ١٣٩
مقاله آقای علی ناظر....ققنوس رادیکالیسم انقلابی

۲ نظر:

ناشناس گفت...

اقاى روحانى عزيز با سلام واحترام .
فقط خواستم به اطلاعتان برسونم كه اين رهبر عقيدتى واهل بيتش شما ها را به خصوص نسبت به شخص شما به ظاهر هميشه ادب واحترام ميكردن درغياب همه جور توهين وبى احترامى را به تمام اعضا شورا داشتن . تا به امروز نسبت به تمام انتقاد هاى خير خواهانه شما ايا جوابى دادند ؟ منتظر فحاشى ووصله زدن به ناظر هم باشيد . هم اينك برادران فرقه اى مشغول جمع كردن اسناد ومدارك ارث پدرى وخريد وفروش زمينهايش در ايران وقرار هايش با وزارت اطلاعات ميباشند . اين فرقه وقوم خطر ناك تر از ان هستند كه شما تصور مى كنيد . دوستدار شما شاهين مجاهد قديم وسرگردان جديد ولى اميدوار

ناشناس گفت...

عزیر جان
آقای ناظر را بگذارید طبق معمول چپ و راست یک روز از مزایا و روزی دیگر از مضرات مجاهدین بنویسد. نوشته های ایشان نه دردی از کسی درمان کرده و نه گرهی از کار فرو بسته مردم گشوده است. قول می دهم که تا چند ماه دیگر ایشان اولین کسی باشد که در رد همین نوشته امروزش مقاله بنویسد. سابقه گذشته او این را بارها نشان داده است. از او بگذریم و بیایم به صحنه واقعی مبارزه.
در حال حاضر آنچه که پبش روی ماست آرایش قوای جدیدی در خاور میانه در برابر پدر خوانده توریسم و منبع آشوبهای منطقه یعنی رژیم خمینی است. بدیهی است که مجاهدین بعنوان اصلی ترین پیگیر ترین و متشکل ترین نیروی اپوزیسون سرنگون طلب در این آرایش نقش مهم عنصر داخلی را بازی می کنند.
آنهایی که به دیدار مجاهدین در آلبانی می روند بهتر از شما و بنده نقش اساسی و مهم مجاهدین در پروسه سرنگونی رژیم را درک کرده اند و گرنه مطمئن باشید که بیهوده اینهمه راه را برای دیدار با مجاهدین طی نمی کردند.
البته آن "روزی" که اشاه کرده اید دیر نیست و تردید نکنید که بهمین زودی است و این رژیم منفور بدست خلق قهرمان و با پیشتازی مجاهدین سرنگون خواهد شد.
علی هاشمی