ملت

ملت

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ فروردین ۱۸, جمعه

حمله آمریکا به سوریه

۲ نظر:

ناشناس گفت...

جرمی کوربین، رهبر حزب مخالف کارگر انگلیس روز جمعه در بیانیه‌ای، حمله موشکی آمریکا به یک پایگاه هوایی در سوریه را 'اشتباه ' خواند و گفت این مساله باعث تشدد درگیری ها در این کشور خواهد شد.

به گزارش ایرنا، کوربین، در این بیانیه با اشاره به‌ ضرورت تحقیقات مستقل سازمان ملل و سایر نهادهای مسئول در مورد حمله شیمیایی صورت گرفته در روز سه‌شنبه گذشته در سوریه، نوشت: حمله یک‌جانبه نظامی آمریکا می‌تواند سبب افزایش خطر اختلافات چندجانبه که پیش از آن سبب کشته شدن صدها هزار نفر شد، شود.

هاشم

ناشناس گفت...

دیمیتری مدودیف نخست وزیر روسیه تجاوزگری موشکی روز جمعه آمریکا علیه سوریه را نشانه «شکسته شدن ماشین حکومت ترامپ در برابر محافل سیاسی» جنگ طلب واشنگتن خواند.


به گزارش ایرنا، مدودیف در فیس بوک خود با اعلام اینکه حمله های موشکی به سوریه، آمریکا را در آستانه رویارویی با روسیه قرار داد، نوشت: اکنون ابهام های دوره رقابت های انتخاباتی آمریکا از بین رفته است و کاخ سفید به جای نظر مبارزه مشترک با داعش، بر ضد دولت قانونی سوریه عمل می کند.
نخست وزیر روسیه ادامه داده است: آمریکا اقدام های مغایر قوانین بین المللی را بدون تائید سازمان ملل و سپری کردن تشریفات کنگره برای آغاز اقدام های جنگی در برابر سوریه انجام می دهد.
مدودیف همچنین نوشته است: هیچ کس وعده های اعلام شده در جریان رقابت های انتخاباتی را بزرگنمایی نمی کند، اما حدودی برای رفتار مناسب وجود دارد که فراتر از آن بی اعتمادی است.
وی ادامه داده است: اما، روابط تخریب شده روسیه و آمریکا ناگوار کننده است و مسلم اینکه تروریست ها از این وضعیت خرسندند. مورد دیگر اینکه، دولت این کشور با اقدام جنگی خود ثابت کرد، غیرمستقل و بشدت به محافل سیاسی واشنگتن وابسته است، در حالیکه آنها در دوره تحلیف ترامپ، بشدت از سخنان وی انتقاد کردند.
مدودیف در پایان نوشته است: پس از انتخاب ترامپ، دریافتم همه چیز به آن بستگی دارد که ماشین حکومت وی شکسته شود و برای عملی شدن این پیش بینی نیز 75 روز لازم بود.
آمریکا بامداد امروز (جمعه) با دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، حمله موشکی به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را انجام داد، در حالیکه این مقر نظامی یکی از اصلی ترین مراکز فرماندهی عملیات ضدتروریستی در منطقه به ویژه استان حمص است.

از هر علف چمنی