ملت

ملت

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ فروردین ۱۸, جمعه

برای شنیدن و تامل

۲ نظر:

همنشین بهار گفت...

سلام
من برای انسان خوبی چون آقای شاهین‌پر احترام زیادی قائلم و تقریباً تمام صحبت‌های ایشان را در تلویزیون میهن گوش کرده‌ام.
آقای شاهین‌پر در ویدئوی «چرا مردم در سال 57 پیام شاه را نپذیرفتند»، در دقیقه ۲۲ فرمودند:
«بعد از جریان انقلاب نامه‌هایی بین علی شریعتی و ساواک تهران به دست آمد. نامه‌ای از علی شریعتی به دست آمد که به ساواک نوشته بود عذر می‌خوام [چون] این مطلبی را گفته بودید بگو، نشد بگم. در سخنرانی بعدی خواهم گفت.»
...
از آنجا که انتظار نمی‌رود انسان خوب و پژوهشگری چون آقای شاهین‌پر، سخنان امثال پرویز ثابتی و عرفان قانعی‌فر را تکرار کنند، امیدوارم مطلبی را که فرمودند، مستند کنند.

با کمال احترام: همنشین بهار

ناشناس گفت...

بنده نمیدانم که آقای شاهین پر از چه ماخذ استفاده نموده است ولی بنده به ایشان اعتماد دارم ولی میخواهم عرض کنم ضربه ای که دکتر علی شریعتی و نظایر او بر ایران ما زدند بسا از ضربات سازمان امنیت محمد رضا شاه بدتر بود مرحوم شریعتی با تئوری های بی پایه و بی اساس خودش یک نسل را به چنان بدبختی انداخت که همه در جیب خمنی کثیف رفتند مرحوم شریعتی از اصلی ترین پایه گذاران این جمهوری اسلامی است که مانند طاعون بر جان ملت ایران افتاده است
محمد حسین باقری( اسم بنده مستعار است)