ملت

ملت

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ اردیبهشت ۳۰, شنبه

توده ی میلیونی رای می دهد.شما از کنار گود خفه شو! مینا اسدی

  توده ی میلیونی رای می دهد.شما از کنار گود خفه شو!   مینا اسدی.این پیام آدمهای سیرخورده و سیر پوشیده به منست. پیام کسانی ست که از هر آخوری خورده اند و برای پاسداری از زندگی حقیرشان به هر دری زده اند و با هر کس و ناکسی دست داده اند و نشست و بر خاست کرده اند و به خاطرحفظ موقعیت ،لام تا کام نگفته اند و روزگار به ترس و سکوت گذرانده اند. ادامه‌ی مطلب

۱ نظر:

آذر گفت...

با درود به خانم مینا اسدی؛
من شما را از دوران دانش آموزی می شناسم که بعنوان معلم انشاء به کلاس ما آمدید و بعد بدون هیچ توضیحی از طرف مسئولین دبیرستان دیگر نیامدید و معلم دیگری جایگزین شما شد،در پرسش ما از مدیر مربوطه گفتند:ایشان معلم موقت بود.تا اینکه شما را در آلمان دیدم که گفتید داستان سیاسی بود.
در هر صورت علیرغم اینکه خودم هیچگاه در خمیه شب بازیهای رژیم شرکت نکرده و نخواهم کرد ،فکر میکنم از دیدگاه دموکراسی هر کس باید راهش را خودش پیدا کند تا در این مسیر به رشد و بلوغ سیاسی برسد و سره را از ناسره تشخیص دهد، فراموش نکنیم که این رژیم منحوس،نجس واهریمنی با مطرح کردن رئیسی در واقع ملت ایران را به گروگان گرفته بود که یا پای صندوق رای بیائید و به من و این رژیم اهریمنی اعتبار و مشروعیت بدهید یا یک جلاد قاتل را میاورم.
متاسفانه با وجود به اصطلاح اصلاح طلبان فضای ایران مخدوش است و بین مردم اتحاد خیزش و نه گفتن مستقیم به رژیم وجود ندارد و اینکه مردم فکر نمیکنند اگر روحانی هم از اعضاءهیئت مرگ بود همانند رئیسی و پورمحمدی که وزیر اوست عمل میکرد و حکم قتل میداد.
خانه از پای بست ویران است ،یعنی از خشت اول و تنها راه نجات سرنگونی این رژیم تزویر و ترور و دروغ و منحوس ارتجاعی است.
اما با وجود همه اینها من به مردم احترام میگذارم و وظیفه خود را روشنگری میدانم.