مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ اردیبهشت ۳۱, یکشنبه

ریشه شکست اپوزیسیون چپ ایران، در جای دیگری است نه در انتخابات ریاست جمهوری.... بهرام خراسانی

۳ نظر:

ناشناس گفت...

سفر خاورمیانه ای ترامپ؛ بیانیه: هشدار به ایرانیان

جبهه ملی ایران- آمریکا
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بزرگترین معامله تسلیحاتی تاریخ جهان برای مقابله با جمهوری اسلامی به امضا رسید

هممیهنان گرامی

با دیدار دونالد ترامپ ریس جمهور آمریکا از عربستان سعودی بزرگترین قرارداد نظامی تاریخ جهان بین دو کشور به امضا رسید.ارزش این قرارداد ۴۶۰ میلیارد دلار است که ۱۱۰ میلیارد فوری و ۳۵۰ میلیارد در ۱۰ سال آینده اجرا خواهد شد. .

در این معامله هر دو طرف جمهوری اسلامی را حامی تروریسم و دشمن مشترک خوانده اند .علاوه بر این دیگر کشورهای عربی همچون اردن بحرین و مصر و همچنین اسراییل نیز آماده همکاری با این دو کشور برعلیه حکومت اسلامی هستند.هرچند که از داعش نیز به عنوان سازمان تروریستی و دشمن مشترک نام برده شده اما با نقش عربستان در پیدایش این گروه جهنمی مشخص است که این قرارداد بر علیه ایران بسته شده است.

با حمله هوایی در پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۹۶ به کاروان نظامی وابسته به جمهوری اسلامی ، در مناطق تحت کنترل بشار اسد در سوریه , آمریکا نشان داد که ضریب تحمل این کشوردر مورد تحرکات جمهوری اسلامی به سرعت به صفر نزدیک میشود .

انتخاب آقای روحانی برای مقامات آمریکایی اهمیت زیادی ندارد.باور آنان این است که حکومت اسلامی قابل اطمینان نیست و روحانی سالها مذاکره کننده ارشد مذاکرت هسته ای بوده که به تعبیر آنان فریبکارانه بوده است.

هممیهنان گرامی , ایران عزیز بار دیگر در آستانه فاجعه دیگری قرار دارد و برون رفت از آن و حفظ وجاهت کشور سیاست و درایت میطلبد. شعار های توخالی و نذر و نیاز نمیتواند کشور را ازبحران خارج کند .

جبهه ملی ایران در این شرایط حساس به ملت شریف ایران هشدار میدهد که اگر بر مطالبات حق طلبانه خود پافشاری نکنند و رییس جمهور اسلامی را وادار به ایستادگی در مقابل سیاستهای ابلهانه و دزدی و فساد افسار گسیخته نکنند عواقب وحشتناکی در انتظار کشور خواهد بود. در زمانی که قوه قضاییه خود یکی از قطبهای فساد و دخالتهای سپاه در امور سیاسی و اقتصادی یکی از مراکز تولید بحران است , آقای روحانی با پشتوانه ۲۳ میلیون رای باید با جنگ طلبان و چپاولگران ثروت ملی مقابله و منافع ملی را در نظر بگیرید .بر مردم شریف ایران است که با برگزاری گردهمایی های مسالمت آمیز خواهان عدالت و صلح جهانی شده و از حاکمیت فاسد و ماجراجو و غیر منتخب سلب مشروعیت کنند.

محمود گفت...

سال 1376 بعد از انتخاب خاتمی در قرارگاه اشرف ما را نیمه شب از از خواب بیدار کردند تا پیام رهبر عقیدتی را برایمان بخوانند.
در یک کلام خلاصه پیام آچمز شدن رهبری بود که اصلاحات از درون حاکمیت بیش از 16 سال ماجراجویی خونین رهبر برای به قدرت رسیدن را به چالش طلبیده و جناب رهبر به جای دیدن واقعیت صحنه سیاسی-اجتماعی ایران قاطعانه فرموند: "نخواهیم گذاشت". بعد هم عملیات آ77 را برنامه ریزی کرد برای خمپاره زنی در تهران و شهرهای ایران برای ایجاد انقباض سیاسی و در حقیقت امداد به راست ترین و کثیف ترین بخش حاکمیت برای ایجاد فضای امنیتی و در عمل بازی در میدان و به سود آن.
وقتی مهم ترین و جدی ترین "آلترناتیو"! سیاسی ایران این چنین سکتاریستی فکر میکند آیا در سال 96 انتظار چیزی به جز شرکت بخش اعظم طبقه روشنفکر و طبقه متوسط که خواهان توسعه سیاسی هستند، در تنها میدان باقیمانده بازی در صحنه سیاسی-اجتماعی ایران، داشت؟! به جای نخوت و رجز خوانی و عقده های جمع شده چهار دهه که تبدیل به مرداب در فکر و روانمان شده، کمی عدالت و وجدان داشته باشیم.
ما که نمی توانیم توقع داشته باشیم دینامیسم جامعه(در هر مرحله از تکامل خودش هم بخواهد باشد) منتظر مشتی چریک جزم اندیش دور افتاده از حقیقت جامعه بنشیند و برای این فریز شده های دهه 60 فرش قرمز با با نقش "داس و چکش و تفنگ" و یا "داس و تفنگ" پهن کند! یا واقعا چنین توقعی داریم؟!
تازه دوقرت و نیممان هم باقی است و به 25 میلیون (بنا بر آمار رژیم. از نظر من آمار بیشتر از این است و برای آبروریزی انرا تعدیل کرده اند) انسانی که در میانشان هزاران هزار انسان فرهیخته و آگاه و روشنفکر موج میزند و حتی جوانانش بسیار از ما چریکهای 4 دهه قبل آگاه تر و مسئول تر هستند، هر مارکی که خواستیم بچسباینم.
دوستان عزیز آینه چون بنمود نقش تو راست خود شکن آینه بشکستن خطاست.
همان هزینه ای که نسل ما با صدها هزار قربانی و میلیونها آواره و خانواده از هم پاشیده و ایجاد انقباض سیاسی و بلایای دیگر که از جنبش آزادیخواهی ایران گرفتیم و بابه محاق بردن و دهه ها به تاخیر انداختن آن بر دوش میهن و خلق گذاشته ایم کافی است. بهتر است خود را بازنشست کنیم.
البته یک کار شرافتمندانه دیگر هم میتوان کرد. انتقاد از خود و اقرار به خطاهایی که خالی از مطامع شخصی و گروهی نبوده و اینکه در این مسیر حقیقتا صداقتی نداشته ایم. اینگونه شاید تاریخ قضاوت بهتری از نسل ما چریکهای بی مسولیت و آنارشیست چهار دهه قبل داشته باشد.
بدترین کاری که میتوانیم بکنیم طلبکاری وقیحانه است.

ناشناس گفت...

مردم ایران، که بیشترشان دل خوشی به هیچ آخوندی ندارند، بی اعتنا به دستگاه اورسورواز و افراد شریف و خیلی خوشنامی چون عباس فخرآور و حسین داعی و امید دانا، و...، حدود ۴۰ میلیون نفر پای صندوقهای رأی رفتند و درس بزرگی به مریم رجوی و پسر شاه و سینه چاکان ترامپ و ملک سلمان و نتان یاهو دادند. نتیجه انتخابات می‌تواند آن دسته از ایرانیان شرافتمند را هم که به حق نسبت به رژیم جمهوری اسلامی دافعه دارند به مکث و تامل وادارد.
رژیم با روحانی و رئیسی، با بی روحانی و رئیسی، باطل و ناحق بود و هست و درواقع، مردم نه به این فرد یا آن فرد بلکه به جریان فاسد قاتل حکومتی نه گفتند و این معنی‌اش مشروعیت حکومت نیست. محمد