مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ خرداد ۳, چهارشنبه

بیست و هفت مطلب و انتخابات

 27-شکـسـتِ خـلـقِ قـهـرمـان در ...! پویان انصاری
26-انتحابات فرمایشی رژِیم، چه چیزی را تغییر میدهد؟ ‏ حسن جداری25- سخنی چند پیرامون انتخابات اخیر هوشنگ کردستانی24-حسن روحانی؛ جام زهر تازهء حکومت اسلامی ‏ منوچهر یزدیان

23-پسا انتخابات و ماجرای توده ای اکثریتی ها در نگاه حشمت رئیسی
 22-مردم ایران علی ناظر
22-مهدی خانبابا تهرانی: آینده ایران باید مهم‌ترین دغدغه حکومت و دولت شود
20-ناصر زرافشان: مردم می‌دانند چه نمی‌خواهند، اما نمی‌دانند چه می‌خواهند

19-تحلیل محمد صادق جوادی حصار از تأثیر نتیجه انتخابات بر فرایند سیاسی

18-موضع سازمان مجاهدین خلق در مورد انتخابات

17-تحلیل نعمت احمدی از وظایف رئیس جمهوری منتخب
16-نتایج و عواقب سیاسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران

15پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری چه معنایی برای سیاست داخلی ایران دارد؟

14-معنای اقتصادی پیروزی روحانی چیست؟
13پیروزی روحانی از هفت زاویه

12جشن و شادی هواداران روحانی در مشهد
11-*جشن پیروزی روحانی در شهرهای مختلف ایران (تصویر)*جشن و شادی مردم 10-بعد از شکست رئیسی(تصویر)*جشن مردم در خیابان مصدق (ولی‌عصر) پس از 9-اعلام شکست رئیسی (فیلم)گفتگو با ابوالحسن داودی در مورد حضور و مطالبات 8-هنرمندان در انتخابات
گزارش‌ها و تحلیل‌های انتخاباتی
7-زنان و روسای جمهوری ایران

6-پیام پیروزی روحانی: ایران مسیر دور از خشونت را برگزید

5-تاکید رئیسی بر «پیگیری تخلفات آشکار» در برگزاری انتخابات

4-بازتاب پیروزی حسن روحانی در رسانه های جهان

3-برنامه اقتصادی حسن روحانی و «خط قرمزها»

2-حسن روحانی با ۵۷ درصد آرا پیروز انتخابات شد

1-در «خدمت» و «خیانت» انتخابات

۱۱ نظر:

ناشناس گفت...

http://ettelaat.net/17-maj/news.asp?id=99796&sort=Election
شکست مفتضحانه اپوزیسیون در انتخابات ,عبدالستار دوشوکی

ناشناس گفت...

مردم ایران، که بیشترشان دل خوشی به هیچ آخوندی ندارند، بی اعتنا به دستگاه اورسورواز و افراد شریف و خیلی خوشنامی چون عباس فخرآور و حسین داعی و امید دانا، و...، حدود ۴۰ میلیون نفر پای صندوقهای رأی رفتند و درس بزرگی به مریم رجوی و پسر شاه و سینه چاکان ترامپ و ملک سلمان و نتان یاهو دادند. نتیجه انتخابات می‌تواند آن دسته از ایرانیان شرافتمند را هم که به حق نسبت به رژیم جمهوری اسلامی دافعه دارند به مکث و تامل وادارد.
رژیم با روحانی و رئیسی، با بی روحانی و رئیسی، باطل و ناحق بود و هست و درواقع، مردم نه به این فرد یا آن فرد بلکه به جریان فاسد قاتل حکومتی نه گفتند و این معنی‌اش مشروعیت حکومت نیست. محمد

آذر گفت...

حقیقت اینستکه مردم همه یکصدا نیستند و مثل اپوزیسیون فکر نمی کنند، آنها اگرچه مخالف رژیم هستند اما به شیوه مبارزه تیز و روشن به سبک ما معتقد نیستند،آنها می بینند این رژیم با وقاحت و دنائت از سال ۱۳۶۰ کشتار مخالفانش را بطور جمعی و علنی شروع کرده و جنایت را در سال ۶۷ وقیحانه به اوج رسانده و آنقدر دجال است که در انتخابات برای کسب حمایت و شرکت میلیونی آنها در انتخابات دقیقا با یادآوری و سوء استفاده از همین خونها مردم را به گروگان می گیرد و پای صندوق های رای می آورد و با این ترفند به مردم میگوید اگر در انتخابات شرکت نکنید سهم هر یک از شما یک تیر خلاص است.
مردم هم در این روند تصمیم گرفتند با کارت خود رژیم به جنگ او بروند و به روحانی که دقیقا خواست خامنه ای بود رای دادند و او را وادار کردند در شعارهای انتخاباتیش قولهایی بدهد و برنامه ای ارائه کند که برخلاف خواست خامنه ای و بیشتر مردمی است.و من فکر میکنم جنگ مردم با رژیم تازه شروع شده است .فراموش نکنیم رفسنجانی با پایه گذاری اصلاح طلب ها به منظور حفظ و بقاء این رژیم در شقه کردن مردم نقش بسیار مؤثری داشته و دارد،از طرف دیگر مردم ایران نسبت به اپوزیسیون که قویترین و متشکلترین آن سازمان مجاهدین با اینهمه شهدا است بخاطر بطور خاص عملکرد درونی آنها و جداشدگان جریانی و افشای مسائل واقعی و غیرواقعی در خدمت رژیم ،اعتماد ندارند .
مردم در این مرحله خواهان عملی شدن شعارهای روحانی هستند که یا با اتکاء به ۲۳ میلیون رای و همانطور که گفت ملت یک رئیس دارند نه چندتا ،منتظرند که ببینند، آیا برنامه اش را عملی می کند یا نه؟همانطور که نوشتم ،من فکر می کنم جنگ مردم با رژیم تازه شروع شده یا روحانی را به جلو هل میدهند و از او یک گورباچف ایرانی می سازند یا خودشان برمی خیزند و رژیم را سرنگون می کنند.

ناشناس گفت...

به نظر من این انتخابات هم متاسفانه شکست مخالفین رژیم رو نشون داد. وزن ما طرفداران تحریم انتخابات بر اساس تنها آمار موجود 16 ملیون نفره، که شامل طرفدارای نیم چلبی، رجوی رذل، نیروهای مارکسیست تا دیگر وابستگان به امپریالیزم و دیگر نیروهای مستقل می شه!

یعنی که مجموعه اپوزیسیون دمکرات-مترقی رژیم جنایتکاران حاکم، با احتساب خونواده همه شهدا مترقی و زندانیان سیاسی مترقی حتی به اندازه آرای رئیسی جانی هم رای و صدا در جامعه نداره!

به نظر من بی صدایی اپوزیسیون دمکرات-مترقی به دلیل پراکندگی ماست؛ تنها راه برون رفت هم ائتلاف نیروهای دمکرات-مترقی جامعه ماست.

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بروبچه های اسیر آلبانی و هزار اشرف یادتون نره!


رفیق سائل.

جلال .آ گفت...

باز این مردک بی تربیت آمد. من تعجب میکنم چرا باید کامنتهای تکراری این رفیق سائل اشغال باید منتشر بشود

ناشناس گفت...

سلام آقای یغمایی
خواهشاً در انتشار نظراتی که امضای «رفیق سائل» را دارد یا انشای او را، دقت بفرمایید. آیا ضروری است درج اینگونه نظرات در دریچه؟ شاید یکی از دلائلی که کسی رغبت نمی‌کند مثل گذشته نظر بنویسد، اینگونه موار است. مراد

ناشناس گفت...


آقای یغمایی یعنی ببخشین آقا جلال شرم احساسی انسانی-انقلابیست، خدا رو شکر که شما هنوز اونرواحساس می کنین که محبورین به اسم دیگرون فحش بدین و به من بی ادب هم ادب بیاموزین. جل الرجوی رذل!

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بروبچه های اسیر آلبانی و هزار اشرف یادتون نره!


رفیق سائل.

esmail گفت...

رفیق سائل
با دروداشتباه میکنی عزیز
زنده باشی

esmail گفت...

مراد گرامی
امیدوارم شما من نباشید
درست میگوئی
انتشار کامنتهای سائل موجب میشود دوباره فضا بشود مثل چند ماه قبل
بنابراین
دیگر منتشر نمیشود
با درود

آذر گفت...

انتخابات مهندسی شده رژیم انجام شد سئوال این است که اکنون وظیفه و نقش ما چیست و چگونه می توانیم مردم را در صحنه نگه داریم یاری کنیم؟ چه باید کرد؟مسلماً تحلیل و نقد از آنچه گذشت تنها راه حل نیست بلکه باید فعال باشیم.
روحانی مواضعی گرفته و وعده هایی داده است پس ما می توانیم عملکرد او را نقد کنیم و نسبت به آنچه در جریان است افشاگری و روشنگری کنیم، روحانی در اولین مصاحبه مطبوعاتی پس از پیروزی بطور روشن عملکرد رئیسی و اعدام های ۶۰ـ۶۷ را با بیان اینکه ما تجربه مبارزه با تروریسم را داریم پاکترین و بی بدیل ترین فرزندان رشید ایرانزمین را که برعلیه ارتجاع حاکم برخواستند و از جان خود گذشتند و به رژیم منحوس نه گفتند تروریست می خواند و عملاً رئیسی و نیّری و پورمحمدی و اشراقی و حکم جنایتکارانه خمینی را مهر تایید می گذارد.
از سوی دیگر در بُعد اجتماعی هنوز جوهر امضاء وعده هایش خشک نشده زنان اجازه ورود به استادیوم ورزشی را ندارند و اجازه برگزاری کنسرت در شیراز داده نمی شود.
ما باید تلاش کنیم این موارد را بطور جریانی به میان مردم ببریم تا آنها را فعال و در صحنه نگه داریم.

آذر گفت...

تصحیح:بر علیه ارتجاع حاکم برخاستند