مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ بهمن ۱۱, چهارشنبه

غبارزدایی از آینه‌ها قتل فاتح یزدی، یکی از پر سر و صدا ترین ترورهای دهه پنجاه.

محمدصادق فاتح یزدی که ۲۰ مرداد ۱۳۵۳ توسط سازمان فدائیان خلق ترور شد، از بزرگترین و ثروتمندترین سرمایه‌داران ایران در سال‌های پیش از انقلاب بود. گزاره‌هایی چون «ساواک به دلیل باج‌ندادن فاتح به دربار، در ترور او دست داشت»‌، همچنین «قتل بیش از ۲٠ کارگر کارخانه جهان چیت در جریان تظاهرات اعتراضی به دستور فاتح»، واقعی نیست...
http://www.hamneshinbahar.net/article.php?text_id=516...
https://www.youtube.com/watch?v=kR7Yc62qH6w

۲ نظر:

ناشناس گفت...

آرش

لطفا کمی از آن عملکرد ها و ویژگیهای مثبت رژیم شاه، با توجه به این که «اعلیحضرت» دولت مصدق را با کودتای آمریکایی برچیده و بود، و باتوجه به صرف هزینه و امکاناتی که در کشور وجود داشت، شرح دهید. توجه داشته باشید که رژیم شاه و نکات مثبت آن را نباید با جمهوری اسلامی مقایسه کنید، بلکه باید با عملکرد مصدق و اینکه اگر با کودتا سرنگون نمی شد، اوضاع چطور پیش می رفت و اگر قانون اساسی مشروطه رعایت می شد که شاه به آن وفادار نماند، چطور می شد و آیا اصلا مبارزه مسلحانه زمینه زایش پیدا می کرد یا نه توضیحاتی بدهید که از ذهن ها رفع ابهام شود.

همنشین بهار گفت...

سلام بر شما

شاه و پدرش قدمهای بزرگی به نفع ایران برداشتند

http://www.hamneshinbahar.net/article.php?text_id=20
...

این ویدئو را هم اگر وقت داشتید ببینید:
https://www.youtube.com/watch?v=1BdO3HKfGes
کمیته مشترک ضدخرابکاری

با احترام: همنشین بهار