مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ اردیبهشت ۲۹, شنبه

* فراخوان به تجمع ‏۴خرداد ١٣٩٧‏ مکان :بهشت زهرا قطعه :٣٣‏ م-ت اخلاقی

۴ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
پیشنهاد خیلی خوبی است که مطرح کردید ولی احتمالا چون شما مطرح کردید فراخوان نمیدهند ! مگر ندیدی پارسال فراخوان دادند چه جمعیتی امده بود ؟! البته پارسال زوروشون ( رهبری فرصت طلب توجیب ریزیان ) هم با لباس مبدل هم اومده بود و پیشاپیش صف سلاح بردوش میغرید و میرزمید و صف دشمن را میشکافت منتهی وقتی از خواب پرید متوجه شد لباس کاموای بغل دستیشو شکافته و جلو رفته و سلاحشم میل بافتنی بوده که به نظرش سلاح اومده بوده !

ناشناس گفت...

دوست گرامی با درود
توصیه ای به شما دارم
هیچ نیازی به این میزان هیستری نسبت به این فرقه وجود ندارد... آنها اصلا در جایگاهی نیستند گه این میزان توجه را طلب گند.... لطفا این میزان اعصاب خودتان را هم خورد نگنید
با انشایی ملایمت تر حرف و نضر شما بیشتر مسموع است... خوب است گه این رویه را گناری بگذارید
با تشکر

ناشناس گفت...

از راهنمایی شما ممنونم . اما باور کن شاید بتوانم جبران مافات کنم . امروز که مطالعه میکنم متوجه میشوم چه دروغهایی این جماعت توجیب ریز در جوانی تو کله من کردند . واقعا بعضی وقتها خودمو وجدانا مجازات میکنم . اخه فکرشو بکن یکی قبل از ۵۷ خون بده و وسط خیابون کشته بشه بعد اینا بیان خون طرفو بریزن تو جیب خودشون ! الان که اگاهی پیداکردم چطور میتونم خودمو از این همه عذاب خلاص کنم ؟ راهشو به من یاد بده . ایا من هم در کمک به توجیب ریزی این فرصت طلبان موثر نبودم ؟ میدونی چقدر با دوستام کل کل میکردم و انهارو با شعارهای خودم عذاب دادم ؟ در حالیکه من فقط گرفتار بیوگرافی دروغ این فرصت طلبان شده بودم . شما به من کمک کن چطوری از عذاب خلاص بشم .

ناشناس گفت...

شما درست میفرمایید دوست عزیز ولی من از خود اینا بودم و مدل خود اینا فقط بلدم بنویسم . شما به نوشته ها و مقالات اینا مراجعه کنید اگر فرم دیگری یافتید من مخلصم !