مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۸, سه‌شنبه

ترامپ: آمریکا از برجام خارج می‌شود و تحریم‌های هسته‌ای برمی‌گردد

۳ نظر:

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...

مسعودعالمزاده / پاريس // ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷/ نه مه دوهزاروهژده

اين تصميم ميتونه رژيم روبيشتر هل بده طرف پوتين وروسهاکه هميشه ازارتجاعى ترين وضدمردمى ترين گرايش ها درايران حمايت مي کنن.

ناشناس گفت...

این وضعیت شرایط سیاسی جامعه را به سمت یک شرایط نیمه جنگی میبرد و قطعا پای اصولگراها را بیشتر سفت میکند ... ( وقتی جنگ برای انان نعمت باشد شرایط نیمه جنگی و یا پیش جنگی طبعا پیش درامد نعمت برای انهاست اما درب روی این پاشنه نمیماند .

ناشناس گفت...

مجاهدین و سایت ضد ایرانی ایران پرس نیوز عروسی گرفتن. اتفسیر خبرها و کامنت های خبرهای ایران پرس نیوز که همکاری نزدیکی با مجاهدین خلق داره گواه این ادعاست. خنده دارترین و نادانترین و ضد ایرانی ترین کامنتی که در این سایت خوندم این بود که یکی از کامنت نویس ها از ترامپ ملنگ به عنوان کوروش زمان یاد کرد بود.