مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۸, سه‌شنبه

رودی جولیانی اعلام کرد: مریم رجوی رهبر مجاهدین_خلق به امریکا می رود

۲ نظر:

ناشناس گفت...

مگر در این نزدیک به چهل سال در اروپا چه تخم دو زرده گذاشته اند که حالا در امریکا سه زرده اش کنند انهم در نهایت ملاقات با چند بازنشسته زوار در رفته و در ازای پرادخت پول و ناز و کرشمه و تا کمر خم شدن در برابر آنان ؟ از ان طرف سلطنت طلبان با ان طیف گسترده شان در همین مدت در امریکا بودند و حتی رضا پهلوی یکبار با بیل کلینتون رییس جمهور وقت ملاقات کرد که چندان ابی از آب تکان نخورد ,فراموش نکنیم که که رهبران مخالفین بشار اسد سالها از این کاخ به ان کاخ رفتند و با روسای جمهور و عالیترین مقامات رسمی این کشور ها ملاقات کردند و قول حمایت گرفتند و این در زمانی بود که آنان هزاران جنگجوی تا دندان مسلح و کیلومترها مناطق آزاد شده داشتند ولی اینک اسد در قدرت است و آنان .....از تاریخ آموخته ایم که هر فرد و جریانی که دل در گرو میهن خود و هم میهنش نداشته باشد و مورد حمایت آنان قرار نگیرند
و دست در دستشان نگذارند تنها به پابوسی بیگانگان می روند
علی ۲۲

ناشناس گفت...

دعوت رودجولیانی از مریم رجوی به امریکا صرف نظر از اینکه در چه سطحی سطحی این اتفاق میتواند ارزیابی شود طبعا حداقل برای شیفتگانش نشانه انتخاب او برای حاکمیت بعدی در ایران است ! ولی ایا حدس شیفتگان او به حقیقت نزدیک است ؟ به عقیده بنده خیر چون اولا جولیانی زرگتر از این حرفاست و با دعوت او به امریکا مطالبات دلاری ! بیشتری از این تشکیلات خواهد داشت دوما وقتی ترامپ بارها اعلام کرده که قصد جنگ نداشته و صرفا تحریم ها را شدیدتر پیگیری میکند و همچنین اعلام کرده که راه برای مذاکره باز است یعنی دعوت ایشون به امریکا با حدس شیفتگان او در تغایر است . ضمنا حتی اگر در مرحله تشدید تحریم ها تغییری صورت گیرد قطعا از سوی مردم در داخل خواهد بود و این تغییرات رهبران شناخته شده خودش را در داخل هم اینک داراست . رهبرانی که خانم رجوی به هیچ لحاظ به گرد انها هم نمیرسد ( به هیچ لحاظ ) بنابراین رفتن ایشان به امریکا برای پیروانش نوعی تبلیغات برای مصرف داخلی از سوی بادجان دورقاب چینانش میباشد ... همانطور که رژیم در سخت ترین شرایط با نشان دادن روزنه ای سعی میکند پیروانش را دلگرم کند درحالیکه موج های سنگین در راهند .
به نظر من هیچ اپوزوسیونی در حال حاضر در قدوقواره جنبش داخلی نیست چرا ؟ چونکه هیچ اپوزوسیونی برای اکثریت مردم شناخته شده نیست و حتی ممکن است مورد علاقه هم نباشند ... یکی از معظلات ما خلع الترناتیو هست و در این باره شکی نیست .
جریانهای خارج از کشور که خود را الترناتیو مینامند ذهنی برخورد میکنند چون هیچ اکسیونی حتی چند ده نفره هم در اعتراضات نمایندگی نداشته اند و لذا بیشتر به مفت خور و لاشخور شبیه شده اند ... لاشخورهایی که منتظر هستند و جالبه که رژیم با زوم کردن روی همین لاشخورها تلاش جوانان را لوث میکند و یا دست به سرکوب میزند . بهترین اقدام برای اپوزوسیونهای مدعی اینه که وقتی مردم میرزمند انها خفه شوند تا کار به جایی برسد ولاغیر .