مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۲, چهارشنبه

Nuclear waste- دفن زباله‌های اتمی روسیه در ایران صحت ندارد

این بحث اشاره کوتاهی است به زباله‌های اتمی. ضرورت طرح آن انتشار «اخبار» غیرواقعی است. دروغهایی که جز به سود قاتلین زندانیان سیاسی نبوده و نیست و فضای مجازی را هم آلوده کرده‌

۵ نظر:

فرهاد گفت...

به به و از آنجا که اینقدر به حفظ حقیقت در فضای مجازی تعهد داریید لطف فرموده و از چون خود در پخش و نشر ترهات رژیم ساخته رقص رهایی در فضای مجازی دست داشته اید با خانم عاطفه اقبال در این مورد مصاحبه ای انجام دهید تا ببینیم این عشق و تعهد شما به حقیقت و حقیقت گویی تا کجا واقعی است.

ناشناس گفت...

نمیدانم حالا چرا جناب همتشین در این اوضاع نابسامانی که کودکان گرسنه کار و گرسنگی بیکاران و اعتراضات مردم در شهرها عمده اخبار داخلی کشور را در برابر رژیم نشان نیدهد چه خاصیتی داره که حالا بیایید ثابت کنید که دفن زباله اتمی صحت ندارد ! اگه خیلی دنبال انعکاس واقعیت ها هستید از صحت اعتراضات مردم بر علیه رژیم بگویید ! انعکاس کدام واقعیت ضروری تر است ؟ فکر کنم مشکل دارید !!!

ناشناس گفت...

فکر میکنید همینکه بگویید اخبار غیر واقعی به نفع قاتلان است موضوع بحث غیر ضروری شما حقانیت پیدا میکند ؟ با وجود ضرورت انعکاس این همه خبر ایا زباله اتمی نیاز به حقیقت یابی دارد ؟

ناشناس گفت...

سلام اقای همنشین حالا چه موقع این حرفاس ؟ وا...

ناشناس گفت...

لطفا اقای همنشینواذیت نکنین. حتما از نظر ایشون اولویت مبارزه بادروغه نه با ظلم و شایدم دروغ همون ظلمه. پس اگه اینطوره اول با ظلم مبارزه کنیه تا اتوماتیک با دروغ مبارزه بشه.