مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ خرداد ۱۳, یکشنبه

برای اطلاع

۳ نظر:

فرهاد گفت...

خوب شد نمردیم و آزادی خواهی و استقلال طلبی زاهدی را هم دیدیم. میگه من میسوزم اگر درد و رنج یک ایرانی رو ببینم! دوره آخر زمونه هنوز شعله های بدن کریم پور شیرازی و دکتر فاطمی و خسر روزبه و هزاران میهن پرست ایرانی از خاطر ما مردم پاک نشده که کودتای نفتی شما و ابوی آنرا کلید زد. تو با برادران رشیدی و شاپور و اردشیر جی خواهر محترمه اعلیحضرت بفرمان انگلیس زیر آب مصدق رو زدین حالا حرف از استقلال و حاکمییت ملی میزنی.

اینقدر هم شرف شرف نکن. کدام شرف؟ تو توی این چهل سال خناق گرفته بودی که یک کلام در مورد اعدام و کشتار و بر باد رفتن صنعت و اقتصاد و کارون و زاینده رود و رضاییه یک کلام حرف نزدی حالا یکدفعه خواب نما شدی که صد و پنجاه هزار دلار پول به نیو یورک تایمز میدی که مقاله تبلیغی روت رو به حمایت از حکومت آخوندی چاپ کنند؟ تو اگه میفهمیدی شرف چیه در مراسم سوزاندن کریمپور و اعدام روزبه شرکت نمیکردی.

بوی گند جوراب آخوند رو از دهان مبارک آنزمان که شروع کردی از حق مسلم هسته ای دفاع کردن شنیدم. یا انوقتی که ازت پرسیدن که نظرت در مورد رضا پهلوی چیه گفتی نظر جوانان ایران (بخوان لیبرالهای طرفدار انگلیس) شرطه . چی شده ارباب دستور صادر کرده که به جبهه جنگ ضد ترامپ بپیوندی یا مستغلات تهران رو پس داده اندت. آب سر بالا و خواندن ابو عطای قورباغه و استقلال طلبی پسر زاهدی رو عشق است. برادرت فردوست یادت نره.

ناشناس گفت...

خداوکیلی من که نفهنیدم این بابا اخر مطالبشو چطوری جنع و جور کرد ؟!!! یعنی اردشیر زاهدی تو ایران دنبال زمین پدریشه در سن ۹۰ سالگی ؟!

ناشناس گفت...

حداقل ما فهمیدیم اگر به نیویورک تایمز پول خوب بدی مقاله شمارو چاپ میکنه ! البته به هر روزنانه و مجله ای بدی چاپ میکنه ... بیشتر بدی با تصویرت میزنه روجلد ... بیشتر تر بدی یه عنوان دهان پرکن هم برات میزنه روعکس ....
حداقل خوب شد اطن چیزارو فهمیدیم ...
تشکر از اطلاعاتتون .