مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ خرداد ۲۳, چهارشنبه

نسرین ستوده آزاده زن مبارز ارتجاع ستیز برای بار دیگربازداشت شد

۷ نظر:

ناشناس گفت...

زنده و پاینده باد نسرین ستوده ، نرگس محمدی و هزاران مبارز شیر زن دیگر که بدون ادعا درزندان ، در میدان نبرد و در محاصره خطر میرزمندو میرزمند و میرزمند و شرم بر فرصت طلبان و عافیت جویانی که به همراه رژیم اندامشان از رزم اینان میلرزد .
وقت خودمان را برای اتحاد اپوزوسیونهای خارج از کشور تلف نکنیم زیرا همگی هژمونی طلبند و بعضا حسود ... وقتمان را برای مبارزین بی ادعای داخل کشور بگذاریم که جان برکف میرزمند .درود بر یکی از هزاران سمبل های شیرزن ایرانی خانم نسرین ستوده .


خاکزاد

ناشناس گفت...

وجود چهارتا امثال نسرین ستوده ها و نرگس محمدی ها در داخل کشور هزاران برابر بیشتر از وجود الترناتیوهای خودساخته و بی خاصیت پوشال خارج کشوری ارزش داره ... اگر اپوزوسیونهای خارج از کشور خیلی ادعا دارند بیایند از امثال این زنان ارتجاع ستیز حمایت کنند و اگر عرضه و جنم ان را ندارند بهتر است زیپ دهان گشاد بی خاصیتشونو بکشن . .

خاکزاد

ناشناس گفت...

دوشیزه قهرمان شطرنج باز هندی رسما اعلام کرده بخاطر حجاب اجباری به ایران نمیروم . در سایت مجاهدین فرصت طلب تو جیب ریز هیچگونه اشاره ای به تصمیم این دوشیزه نشده است . تو خارج نشستن حتی جرات ندارند دلیل دوشیزه هندی را اعلام کنند . همه چی در باره ایشان گفته اند جز اصل مطلب ! اخه چطوری دم خروس از زیر عبای اینها باید بزنه بیرون ؟؟؟!!! از چه چیزی هراس دارند ؟
ایا ااون رهبر بی خاصیت تو جیب ریز تضاد حل کن نمیتونه تضاد و تناقض به این سادگی را حل کنه ؟؟؟ این تناقضو بدین دخترای قهرمان خیابان انقلاب عین برق براتون حل میکنن !

خاکزاد

ناشناس گفت...

منظور این است که علت نیامدن دختر قهرمان شطرنج باز هندی در صفحه اول نیامده . ولی سوال اینه که چرا این جماعت بی خاصیت اخبار دختران قهرمان خیابان انقلاب را منعکس نمیکنند ؟ این دم خروس چقدر باید خودشو از زیر روسری مریم خانم نشون بده ؟

خاکزاد

ناشناس گفت...

چرا مجاهدین یعنی دکون دستگاه رجوی ها از انعکاس اخبار دختران خیابان انقلاب و مبارزه زنان ارتجاع ستیز ایران وحشت دارند ؟
خیلی ساده است و دو دلیل دارد :
دلیل اول میترسند مبادا به جیب ! زنان ارتجاع ستیز ریخته شود .
دلیل دوم میترسند که مبادا تحفه اقای رجوی یعنی مریم در پیشگاه ! خدم و حشم خودشان کم رنگ شود .
دلیل سومی وجود ندارد ...برای تو جیب ریزان طبیعی است که توجیب ریزی فکر کنند ولاغیر .

خاکزاد

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ / مسعودعالمزاده/پاريس

آخونداى نابکار پست فطرت، اطلاعاتى هاى جنايت کار !

از ما گفتن و از شما نشنيدن. ادامه بدين !

همون طور که شاه بجاى گوش کردن به مخالفينى که خواهان حفظ سلطنت ولى قانونمند شدن ش بودن، رفت دنبال کسانى مثه فردوست که از يه سو فراماسون و جاسوس غرب بود و از سوى ديگه جاسوس و نفوذى سازمانهاى جاسوسى روس، شما ها هم بزنيد به کسانى مثه نسرين ستوده. اين آخرين پيوند هاى بين خودتون و مردم که سپر حفاظتى تونه رو هم ببريد.

از ما گفتن و از شما نشنيدن. ادامه بدين !

دور نيست اون روزى که مردم شما لجن ها رو برقصونن در حالى که دست افشانى و پاى کوبى مى کنن، بى اون که شماها پاتون به زمين برسه تا پاى کوبى کنين !

از ما گفتن و از شما نشنيدن. ادامه بدين !

ناشناس گفت...

حمایت گسترده دولت های غربی از نسرسن ستوده و اعتراض مقامات امریکایی نسبت به بازداشت این وکیل مبارز که در داخل کشور پا به پای زنان و دختران خیابان انقلاب در مخالفت با حجاب اجباری از پا ننشسته است خواب و خوراک را از اپوزوسیونها و الترناتیو های خودساخته خارج نشین کشک گرفته است .