دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۷, یکشنبه

یادداشتی از اکبر گنجی هدر دادن چند میلیارد دلار برای رفتن به زیارت «مرقدی که قبر امام حسین نیست

۲ نظر:

ناشناس گفت...

به این عنتر هم نمیشود اعتماد کرد. تا دیروز یا جمهوری اسلامی. امروز لا جمهوری اسلامی. کثیف تر از این عنترهای لندن نشین و نون خور شیطان بزرگ که خاتمی را به اونجای مردم فرو کردن و دست بردار نیستن کسی نیست. رها

ناشناس گفت...

یاغی ایرانی
گور پدر هر چی امام و رسول و ایت الله و آخونده. مردم بدبخت سیاه روز به فکر چاره بدبختی خودتون باشید. زناتون را فاحشه کردن. جواناتونا معتاد و بچه هاتون را یتیمو خوار و ذلیل. روشنفکراتونا آواره و فراری و زندانی. اعدام و زندان و شکنجه و شلاق و حقارت و انزوا و تحریم و سوتغذیه شده زندگی خودتونو و بچه هاتون. سرا فکندگی و بی آبرویی و عقب ماندگی و نامیدی و خودکشی و... شده سرنوشتتون.