مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۲, سه‌شنبه

پیامدهای شکست عملیات فروغ جاویدانحنیف حیدرنژاد

عملیات "فروغ جاویدان" که رژیم جمهوری اسلامی ضد حمله ی خود بر علیه آن را "مرصاد" نام نهاده است، آخرین و بزرگترین حمله نظامی سازمان مجاهدین خلق ایران بر علیه جمهوری اسلامی بود. این عملیات روز 3 مرداد 1367 با حرکت نیروهای سازمان مجاهدین خلق مستقر در عراق شروع شد. نیروهای مجاهدین در این حمله بین 5 تا 7 هزار نفر برآورد می شود. هدف اعلام شده ی این عملیات "فتح" تهران و سرنگونی رژیم جمهوری اسلامیپیامدهای شکست عملیات فروغ جاویدان 
 ادامه

۱ نظر:

ناشناس گفت...

مضافا بر موارد فوق امروز مجاهدین به لحاظ خصوصیات خصلتی و کیش شخصیت برای وزارت اطلاعات کاملا شناخته شده است و لذا بیشترین خوراک هویت و حضور خودرا از وزارت اطلاعات میگیرد . امروز مجاهدین بمثابه تنها نیروی مخالف وحدت بین گروه ها موثرترین عامل در حفظ و بقای جمهوری اسلامی است و این نقش از نظر کارشناسان وزارت اطلاعات همواره مورد بهره برداری و تعیین مسیر قرار گرفته و میگیرد و به زبان عوام : امروز محاهدین سهمیه خوراکشان را از وزارت اطلاعات میگیرند و میخورند و اروغش را برای بقیه میزنند و این همان هدفی است که وزارت اطلاعات رژیم اخوندی در مجاهدین دنبال کرده و میکند . کم هزینه ترین روش برای سرکوب اعتراضات مردمی و ایجاد تفرقه بین گروه های مبارز ان ولاغیر .
خاکزاد