مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۴, پنجشنبه

امام زمان جعلی در استانبول با ۳۰۰ زن دستگیر شد

۴ نظر:

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...

۴ مرداد ۱۳۹۷ / ۲۶ ژوئيه دوهزار و هژده/مسعودعالمزاده/ پاريس

چرا جعلى ؟ از کجا که راست نباشه ؟ در حديث آمده که اُن حضرت با سى سد و سى "يار"ش ظهور مى کنه. اين سى سد تاش ! سى تاش کمه، يه خرده وقت بدين تا انقلاب جهانى شو راه بندازه. اين نيازى به شمشير نداره. اينايى که عکس شون هست نيمى از بشريت رو کشته مرده مى کنن.

خدا قوت کبلاى ! کمک خاستى خبر کن !

ناشناس گفت...

عجب امام زمان ناشی بوده ! باید اول یک انقلاب ایده الوژیک راه میانداخت و یک شورای رهبری ۳۰۰ نفره درست میکرد و بعد خودشم میشد امام زمان !
وقتی ناشی بازی در میاره حقشه گیر کنه !
شماره ۲۵۵

ناشناس گفت...

این امام زمان تو یوتیوپ فیلمایش هست ... ۳۰۰ تا خانم خوش هیکل با لباسهای مکش مرگ ما براش تک به تک با عشوه و ناز میرقصیدند و ایشون انها را تبرک میکرد . فتبارک اله احسن الخالقین ! البته توشون مسئول اول و مسئول دوم و مسئول سوم نداشته و همه ظاهرا هم ردیف بودن ! ولی احتمالا یکیشون عزیز دوردونه بوده ... ضمنا این ۳۰۰ نفر طی انقلاب ایده الوژیک از شوهراشون جدا شده بودن و به ناموس ایشون تبدیل شده بودن ...
شماره ۲۵۵

ناشناس گفت...

امام زمون بازی هم این روزا بد شغلی نیست والا ! از مبارزه کف خیابون خیلی بهتره ! بجای اینکه تو زدوخورد باشی و با یه مشت ادم خشن ادمکش ریشو طرف باشی ، با یه مشت خانم طرفی و خودتم امام زمانی و همه خانم ها هم در شما ذوب میشن و دور سرت و پولت میچرخن دیگه ....
شماره ۲۵۵