دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۱۳, شنبه

ایران در غارن آخوندها و اسلامشان


۵ نظر:

ناشناس گفت...

وای برما ! چه کردنند این متجاوزین به حرث و نسل ما مسخ شدگان ؟ ننگشان باد و به امید سقوط شان .
شماره ۱۸

ناشناس گفت...

همه انهایی که در طول ۴۴ سال گذشته گرفتار تزئین سفره مقوله من دراوردی اپورتونیست چپ نما برای بهرام و شهرام بوده اند از یک نقطه فریبشان اغاز شده است . انها همگی قرباتی فریب حسادت درونی رجوی نسبت به شهرام شدند ولاغیر . شهرام سابقه فرار مسلحانه از زندان را در کارنامه خود داشت و رجوی از این بابت در حسادت میسوخت . شهرام رهبر ی تحولات ایده الوژیک سازمان را در کارنامه خود داشت و رجوی از این بابت سخت در حسادت خویش گرفتار بود . شهرام ترور ۶ مستشار نظامی را در کارنامه دوران رهبری خود برسازمان را داشت و رجوی در این خصوص احساس پوچی میکرد چون او بیشتر کارش تفسیر قران و روضه خوانی مدرن بود . شهرام به لحاظ تئوریک دارای توانمندی عالی بود و رجوی در مقابل او حرفی برای گفتن نداشت و بسیاری موارد دیگر .... اما رجوی کاملا موذیانه و فرصت طلبانه پس از ۵۷ و با سوء استفاده از جو اسلامی جامعه و غیبت او تا توانست تو جیب خود ریخت و متاسفانه یک مشت بچه مذهبی رده طلب را بدنبال دروغ ها و تحریف های تاریخی من دراوزدی خود کشانید .این بود اصل مطلب و بقیه حرفها باد هواست . همیشه ان چیزهایی که حقیقت هستند تا دوره ای قربانی فریب میشوند . نمیدانم چرا ؟
خاکزاد

ناشناس گفت...

علم الهدی با مردم بازی اطلاعاتی - روانی میکند . از از تنفر مردم نسبت به خود کاملا اگاه است و فکر میکند اگر مردم را ترغیب به تطاهرات کند نتیجه عکس میشود ! در حالیکه مردم دست او و امثال اورا خوانده اند و همچنان تا جارو کردن انان در خیایانها حضورخواهند داشت .
خاکزاد

ناشناس گفت...

عده ای نیز برای سرکوب مردم و منصرف کردن انان از ادامه قیام مدعی شده اند که وقتی علم الهدی هم دعوت به تظاهرات میکنه پس تو خیابان نباید رفت ! غافل از انکه مردم دست علم الهدی و امثال اورا خوانده اند و اتفاقا به خیابانها خواهند رفت تا امثال علم الهدی ها جارو شوند و رسانه های طرفدار انان در خارج نیز رسوا شوند . ننگ بر عوام فریبان و جیره خواران حکومتی
خاکزاد

ناشناس گفت...

خیلی از اسن رسانه های مجازی با هر ادعا و رزومه ای که دارند فقط و فقط برای انحراف جنبش مردم و نجات جمهوری اسلامی تشکیل شده اند و هرکدامشون هم در رده خاصی هستند . علائم وابستگی انان اینست که هرجوری که حرف میزنند اخر سر به نفع جمهوری اسلامی و مخالفت با ادامه تظاهرات بحث خود را جمع میکنتد ! انان شناخته شده اند و ننگشان باد
خاکزاد