مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ خرداد ۱۵, سه‌شنبه

یاداشتی از عاطفه اقبال

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام ,کامنتی در این باره زیر پست آقای حنیف حیدر نژاد گذاشته ام .
شخصا هنوز به درجه اطمینان و یقین نرسیده ام که آیا فرد مدعی محمد رجوی در فیسبوک واقعا همان فرزند مسعود رجوی می باشد یا نه ,شکاکیت و تردید زمانی ایجاد میشود که در صفحه فیسبوک ایشان تنها منبع ارتباطی وی با جامعه ,با انشاء نازل و با طرح سوالاتی مواجه می شویم که گویا این فرد در تشکیلات به دنیا نیامده و حد اقل ۲۰ سال بطور حرفه ای فعالیت نکرده است . گر چه سکوت مجاهدین از میزان این تردید کاسته است .ای کاش ایشان بتواند در صورت امکان با ارسال یک پیام تصویری به این سو ظن ها و تردید ها پایان به دهد .
در صورت صحت خبر شخصا انتظار ندارم که ناگفته های ایشان در باره روابط درونی سازمان که قول بازگویی آنها را داده اند مطالب شوک و حیرت آور خواهد بود ,فراموش نکنیم که وحدت فرد با جایگاه و مسولیت های سنگین و دست رسی به اطلاعات خاص و مهم در تشکیلات هر گز در اتحاد خونی و سببی ... بوجود نمی آمد
معتقدم تنها نام و شهرت وی جذابیت و در مستمعین اشتیاق شنیدن ایجاد خواهد کرد علی ۲۲

جواد گفت...

وحدت فرد و مسوولیت؟ ؟؟؟؟ در سازمان مجاهدین؟؟؟؟؟ شوخی که نمی کنید؟