دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۱۰, چهارشنبه

بزرگداشت سمبل زندانی سیاسی مقاوم در ایران آخوند زده زنده یاد امیر انتظام


۲ نظر:

ناشناس گفت...

امیر انتظام به عنوان یه لیبرال دموکرات بیش از ۳۰ سال در جهنمی بنام زندان جمهوری اسلامی با سربلندی مقاومت کرد و هرگز تملق گوی قدرت نشد و یادش گرامی باد . ضمنا بنده قبول ندارم که ایشان در زندان در رفاه بوده و اصلن چنین دعاوی را نه قبول دارم و نه لازم به مطرح شدن میدانم . اینکه ایشان دمپایی نداشته یا پلاستیکی معمولی داشته یا صندل اتافوکو ! چیزی از صلابت انسانی ایشان در امر مقاومت کم نمیکند . خواهشا بیش از ۳۰ سال مقاومت و پایداری را با چهارتا مباحث چیپ مخدوش نکنید ..ممنون
خاکزاد

ناشناس گفت...

امیرانتظام در محاصره توطئه مرتجعین و تب کودکانه ضد امپریالیستی ! حزب توده و فدایی و مجاهد زجری را متحمل شد که مپرس . او از نظر مرتجعین حاکم جاسوس از نظر حزب توده خائن و از نظر مجاهد ماری بود در استین انقلاب به رهبری پدر بزرگوار امام خمینی ! حالا اینکه تو این ۳۰ سال تو زندان چکارکرده و چکارنکرده اهمیتی نداره . بلکه مقاومت ایشان اهمیت داشته که ذره ای از ان سائیده نیست .
با که گوید درد این هجران را ؟
خاکزاد