دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ شهریور ۷, چهارشنبه

دیدگاه‌ها توهین به «کدام مقدسات»؟

۲ نظر:

ناشناس گفت...

اسلام حق داره به همه ادیان و مردم و دیدگاهها و مکاتب توهین کنه و براشون حد بزنه و شلاق و دار و زندان چون کاملترین دین خدا و ختمی مرتبه است . اما بقیه حق ندارند چیزی در باره اسلام بگویند وگرنه محارب و ملحد و مرتد و نجس و واجب القتل تلقی میشن . چرا ناراحتی ؟ اگه قران را قبول داری باید دستوراتشم قبول داشته باشی . اصلا به توچه که پیغمبر همسر ۷ - ۸ ساله داشته . او پیغمبره و فرستاده خدا و حتما میدونه داره چکار میکنه . محجورین و ناقص العقل ها که نمیتونن تو اعمال پیغمبر خدا دخالت و نظر دهی کنند .
مجاهد سابق

ناشناس گفت...

شماها از زاویه دموکراتیک دارین به اسلام نگاه میکنید و لذا فکر میکنید که میتونید به اسلام انتقاد کنید ! در حالیکه اسلام یعنی قران و قران یعنی کتاب خدا که به کاملترین انسانها یعنی محمدابن عبداله وحی شده وگرنه به شما وحی میشد !  پیغمبر کاملترین انسان بوده و هست و خواهد بود و حتی اگر تشخیص بده میتونه با دختر ۲ ساله ازدواج کنه و به شماکافرها ربطی نداره . اخوند هم نماینده پیغمبر در جامعه هست و اگر تشخیص داد که زنان در ایرلن به صیغه زائران کربلای حسینی در ایند حتما باید درایند . چه خوابیدنی با ثواب تر از خوابیدن زیر اولادان  پیغمبر ؟

پیعمبر رهبر عقیدتی نه تنها مسلمین بلکه همه انسانهاست و همه انسانها موظفند تمام عملکردهای ایشان را بپذیرند و لام تا کام هم چیزی نگویند چون اگر قراربود تو بفمی که ایشون پیغمبر نمیشد .

گله بدون چوپان توسط گرگ خورده میشه و امت بدون پیغنبر توسط کافران از راه بدر میشه .

مجاهد سابق