دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

آفتاب خواهد شد

آفتاب خواهد شد

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۰ تیر ۲۶, شنبه

این خروش مردم است شما همچنان علیه مصداقی اطلاعیه بدهید!


 

۲ نظر:

مسعودعالمزاده (ارسلان) / پاريس گفت...

۲۸ تیر ۲۵۸۰ ايرانى ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۱ مسعودعالمزاده (ارسلان) پاريس

توهین به ایرج مصداقی و دیگران : موذیگری یا حسابگری دوزاری ؟

راستش این عکس میمونی رو که پایین تر انداختین با مضمون "نمیدونم بخندم یا گریه کنم" خیلی جالبه. بدبختی از رژیم نیست، از این وره. این دوفروند رهبر خودخوانده ی اینوری و"مسئولین" دارودسته رجوی از دارودسته رژیم بهتر نیستند. اشکال اینها از همون اول تشکیل سازمان و چیریک بازی و مبارزه ی زرت امپریالیستی شروع شد. شد مثه جریان اون گوسفندی که از ترس گرگها پوست گرک کشید به تنش و زوزه کشید. بعد مدتی آنچنان به تنش چسبید که درنیومدوافتاد به دریدن گوسفندها !
من تو همون دورانی که توی این نکبت خونه ی رجوی بودم بعضی وقتها فکرمیکردم این مسئولین برای "عادی سازی" دارند جلوی ما اطوار درمیارن. آخه چطور ممکنه کسی تا این حد ابله باشه. آخه اینها ناسلامتی کلی ادعاشون میشه.
تو پرانتز، آخرهای زمان شاه که کتابهای شریعتی جلد سفید چاپ میشد، من که همیشه سرم تو کتاب بودوکارت ۱۸ یا ۲۰ تا کتابخونه رو داشتم، کتابهای شریعتی رو خریدم و هیچی نفهمیدم.هیچ هیچ هیچ ! با خودم فکر کردم که "حتما تو به اندازه کافی رشد ذهنی نکردی، بذار اینها رو برای ده سال بعد". بعد ها فهمیدیم که این شیاد بی عرضه ی بیسواد با ناهنجاریهای روانی، با اقدام به خودکشی در جوانی سوپر شوتی بیش نبود. یک سرش تو مخالفین شاه بود، یک سرش تو ساواک. درک اولم درست تر بود ؛ تو کتابهای شریعتی هیچی نبود برای فهمیدن. شوت بود.
همین احساس را هم تو دارودسته ی رجوی داشتم بخصوص با این مسئولین. گاهی با خودم میگفتم آخها چطور ممکنه اینها تا این حد خر و خرمردرند باشند. حسابگری های دوزارودهشاهی، آدمهای بیسواد، پوک، قمپز، خالی بند، کشته مرده ی رده و موضع. بطرز وحشتناکی حسود وتنگ نظر و ... زن باز و هرزه. کوچکترین پرنسیپی ندارند. افرادشون را میاندازند بیرون تا به خیال خودشان بخوابونندشون تو آب نمک، تو سرش بزنند و وقتی طرف روحسابی له و لورده کردند، بذارندش دهن توپ یا ازش یک برده بسازند.
راستی فکر کردین که کشورهای "امپریالیستی" همون کشورهایی اند که با دموکراسی اداره میشوند ؟ کشورهای زرت امپریالیستی که رفتند لای دست پدرشون."ضدامپریالیسم"(و دیکتاتوری پرولتاریا) در بطن و ذات خود مروج حرکتی ضد دموکراسی بود. مجاهدین و فدایی ها از همان اول کسانی را جذب کردند که به لحاظ فردی و روانی کشته مرده ی زورگویی بودند و دستور از بالا، بی مطالعه و تحقیق : در یک کلام برده.۴۴ سال گذشته،از توی اینها یک کتاب که هیچ، یک مقاله ی درست و حسابی بیرون نیامده. کتابهای تبیین رجوی که جوکه اونهم بی مزه. مسئول های اینها تو این همه سال حتا زبان کشور میزبان را درسطح خرید سبزی هم بلد نیستند، تیتر یک روزنامه رو نمی تونند بخونند، کاری که یک بچه دوازده ساله میتونه. تا این حد کودن ؟
جمهوری دموکراتیک اسلامی سنتزی بود از اسلام ناب ناب ناب (ناب تر از اسلام خمینی) یعنی لجن تقطیر شده و ربّ نجاست + پسوند دموکراتیک (دزدیده از جمهوری دموکراتیک خلق ویتنام). در یک کلام داعش و سپاه پاسداران + پوتین. موش به سوراخ نمی رفت، جارو به دمبش بستن. ما میخواهیم از شر یک دیکتاتور خلاص شیم، این بابا (رجوی) میخواد یکی دیگه هم بذاره روش.حالا آنقدر ضایع شده که مجبور شدن اسلامی اش رو پس بگیرند اما "دموکراتیک" اش رو باید حقنه کنند. جمهوری دموکراتیک یعنی چی ؟ مگه جمهوری ضد دموکراتیک هم داریم ؟ چرا اینقدر روی این تاکید می کنند ؟ چون از همون اول میخ شون روبکوبند و به اصطلاح گربه رو دم حجله بکشند. کور خوندی رجوی. وقتی تو هم به ما رکب بزنی یعنی که ما از تو هم خرتریم ؟ داره بهم برمیخوره !
حالا هم رفته ن زیر نوکری یک کشور خاورمیانه (که اسمش با الف شروع میشه با لام تمام) که مخالف دموکراسی تو ایرانه. باید ما خرومذهبی بمونیم تا اونا اون پیمان ابراهیم شون رو به همه حقنه کنند. و چون ابرام آقا خلمدنگ (که میخواسته سر بچه خودش رو ببره) بابا بزرگه ی اوناست، پس ماهمه باید بشیم نوکر کشورهای اسلامی که خودشون نوکر صاحب آق ابرام اند. یعنی ما بشیم نوکرِ یه مشت نوکر. بعد هم باید این حزب اللهی های فلسطینی رو بیاریم تو ایران.
فحش و فضیحت به آقای مصداقی برای اینه که ایرج مصداقی راهروهای مرگ رو فراموش نکرده.
از بابت نوکرِ یه مشت نوکرِ نوکرصفت شدن هم : خوابشو ببینی !
نه خدا، نه آقا بالاسر !
هم اسلام هم قرآن، هردو فدای ایران.

محمود گفت...

آیا کسی توضیحی داره که چرا وقتی کوبا 1000 نفر میریزن تو خیابون می گوزن همه دوربینها آن رو پوشش میدن و پیام های حمایت از سراسر جهان از آمریکا تا اروپا سیل آسا سرازیر میشه.
چهار روزه ایران و خوزستان در اتش و عطش هستش ولی ظاهرا همون منابع دارن سوت میزنن که: هان؟ چی؟ کجا؟ کی؟ مگه ایران خبری هست. زنده باد دمکراسی غربی.
ایران هواپیمای مسافربری رو با دوتا موشک شکار میکنه به جز چند تا غر زدن اتفاقی نمی افته ولی بلاروس یه هواپیما رو فرود میاره، تحریمش هوایی اش میکنن و همه جا رو به روش میبندن.
یکی از مطلعین ما رو هم مطلع که چرا این جمهوری اسلامی، که مثلا لقب محور شرارت رو هم داره این همه امنیت برای رذالت داره؟!
موارد البته بیشماره ...
از این همه اخلاق دوگانه حالم بهم میخوره.