دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۲ تیر ۹, یکشنبه

پنج مقاله از توپخانه مبارکه. اسماعیل وفا یغمائی

خوانندگان گرامی
با اینکه به سفارش شماقرار  این بود که نوشته های توپچیان توپخانه مقام معظم را لینک ندهم،و باعث ترویج افکارشان نشوم! ولی با توجه به بالا گرفتن خیالپردازیهای حضرات که دارند کوشش میکنند از چند منتقد و مخالف، شخصیتهای بین المللی درست کنند و مرا و تنی چند دیگر را در داخل و خارج کشور به عرش اعلا برسانند،بخصوص در مقاله اقای محمد هادی،من این مقالات را لینک میدهم تا بخوانید.فعلا قصد جواب ندارم خود مقالات گویاست. در یک کلام نویسندگان میفرمایند شرایط خطیر است! خفه شوید! حرف نزنید! ودر عالم خیال، یک توطئه جهانی داخلی و خارجی را علیه چشم و چراغ مقاومت آقای مسعود رجوی به تماشا نهاده اند!بابا عجبا عجبا! چقدر یک شاعر بقول حضرات بی ذوق و نادم و تواب و وارفته و از هضم رابع ملا گذشته،ویک زندانی سیاسی و چند ...ادامه پنج مقاله از توپخانه مبارکه.اسماعیل وفا یغمائی

۴ نظر:

بایرام گفت...

واقعا عجیب است به نظر من این نوع مقاله ها میخواهد خواس افراد را بجای مساله و مشکلات واقعی که هست روی تعدادی از افراد که بزرگنمائی شده اند متمرکز بنماید تا حالا حتی به یک انتقاد هم پاسخی داده نشده است ولی چندین مقاله در باره توطئه گری و خطر ومشکوک بودن و این چیزها نوشته شده است و این نشان میدهد تمام نویسندگان این نوع مقالات دارند هماهنگ کوشش میکنند.

ناشناس گفت...

فتبارک الله احسن الخالقین
ناصر

ناشناس گفت...

رند بازاری گفت:
آقای رجوی وقت آن است که دستت از غیب برون آید و برای این نوشته های حیثیت بر باد ده مریدانت کاری بکند!

ناشناس گفت...

آقای یغمایی
مهم نیست چه مینویسند. یک روز متوجه میشوند که خامنه ای دیگری را در آستین خود پروراندند که دم از دموکراسی وآزادی میزد و تنها عمامه به سرش نداشت.