دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

آفتاب خواهد شد

آفتاب خواهد شد

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۳ بهمن ۵, یکشنبه

یاداشتی برای دوستان. اسماعیل وفا یغمائی

 دوستان بسیار با تلفن یا میل و کامنت سئوال کرده اند چرا سر بسته سخن میگویم و چرا مفصل توضیح نمیدهم.
رفقا!
مسئله من در گام نخست تلاش برای جلوگیری از حراج خانه زنی است که چهل سال است کاری جز کمک به درماندگان ندارد.من بعنوان یار زندگی این خانم وارد این مساله نشده ام بلکه بعنوان یک انسان که از ناجوانمردی و سفلگی برآشفته است نوشتم و گفتم. از خانم مکنزی شنیدم که قرار است ملاقاتی صورت گیرد وتنی از کسانی که طی سالهای گذشته
منجمله با محمل سرپرستی هزاران کودک و پرداخت مخارج پانزده بیمارستان در ایران! (خانم مکنزی میتواند این را گواهی کند) از کمکهای مختلف این خانم در سالهای گذشته منجمله هدیه300000 سیصد هزار  پوند(پولی که بعنوان هدیه و نه قرض)به غیر از این سیصد و شصت هزار  پوند برخوردار شده اند بسراغ او بروند. من امیدوارم کلاشان حماقت را از حد نگذرانند و به زنی که تمام ثروتش را در راه نجات کودکان پرداخته و کمکهای فراوان به کلاشان نموده بیش از این ناجوانمردی و بی صفتی نکرده وطلب او را بپردازند. پس از آن تصمیم با خانم مکنزی است و من علاقه ای ندارم کارهای فراوان خود را در سنی که فصل سوم عمر است رها کرده و به این پرونده بپردازم و وارد پرونده کلاشیها بشوم. ولی اگر جز این بشود مطمئن باشید شما را در جریان ریز وقایع قرار خواهم داد. در ضمن من نیز ماجرای قرض و بامبول بعنوان مریضهای لیبرتی را که دیروز علم کرده اند بهانه ای بیش نمیدانم. لیبرتی با سرگذشت خونبارش مطبخ میهمانیهای سیاسی و اکسیونهای خارج کشوری است و بس. قبلا توضیح داده ام . ذلسوزیهای اینچنینی احمق فرض کردن همگانست و بس. حضراتی که چندی قبل اعلام کردند در صورت قبول آمریکا تمام مخارج جابجائی رزمندگان لیبرتی را تمام و کمال شخصا بپردازند چطور امروز از هفثصد هزار دلار قرض سخن میگویند. یا دروغ نگوئید یا حافظه خود را تقویت کنیدو بریز بپاشهای خارج کشوری وشلیک توپ و پرداختهای کلان از پول انسانهای شریفی چون خانم بلیندا مکنزی را متوقف کنید حتما وضع مالی تان بهتر خواهد شد.با تشکر
اسماعیل وفا یغمائی
  .   232نظر. برای دادن نظر همین جا را کلیک کن ید: 

۷ نظر:

ناشناس گفت...

ﻣﺒﺎﺭﻙ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺣﻞ ﺷﻮﺩ.
اﺻﻐﺮ ﺳﺤﺮاﺑﻲ

ناشناس گفت...

به اميد آنكه آنچه را جق است و درست صورت ببپذيرد و مشگل بليندا خير به صورت اصولى در چهارچوب توافق فى مابين آن موسسه و بليندا به سرانجام برسد و ايشان به آرامش بهترى دست يابد.
كانال هوا شناسى

ناشناس گفت...

از قرار معلوم گوش «کانال هواشناسی» یا بهتر است بگویم محسن رضایی (برادر حبیب کذایی) توسط مسئولان بالاترش کشیده شده است. او که ابتدا در همین دریچه زرد اظهار لحیه کرده بود که ایرج مصداقی و دیگران منتقدان مجاهدین جمع شوند و هزینه کلاهبرداری مهر تابان و شیر همیشه بیدار از خانم مکنزی را بپردازند به خاطر بلاهت و کودنی ذاتی که از آن رنج می برد با توسری مسئولان مجاهدین روبرو شده و گوشش را کشیده اند به همین خاطر با یک عقب نشینی آشکار این بار مدعی شده است که امیدوار است موسسه مزبور با خانم بلیندا مکنزی به توافق برسند و ....
این مسئول ابله مجاهدین و گرداننده ستاد «جنگ سیاسی» مجاهدین توجه نمی کند که در همین دریچه زرد با قسم و آیه خودش را «هوادار دور» مجاهدین معرفی می کند و از جزییات دیدار مسئولان موسسه کذایی با خانم بلیندا مکنزی هم با خبر است.
با وجود چنین مسئولان و گردانندگان تشکیلاتی بیخود نیست رژیم جنایتکار 36 سال است در راس قدرت است.
با این حال امیدوارم عقب نشینی کانال هواشناسی اورسورواز و نماینده شیر همیشه بیدار و مهر تابان در دریچه زرد منتهی به عقب نشینی این زوج شده و خانه خانم مکنزی که بیشتر 300 هزار پوند کمک بلاعوض و هدیه در اختیار مجاهدین برای ساخت بیمارستان و نگهداری ازکودکان در ایران قرار داده بود توسط بانک و به خاطر کلاهبرداری 360 هزار پوندی مسعود و مریم رجوی به حراج گذاشته نشود.
ایرج مصداقی

ناشناس گفت...

تحلیل کارشناسی اقتصادی بیت رهبری !
پیشنهاد دارم به کانال هواشناسی یا القا ب دیگری که کامنت گذاران گرامی استفاده می کنند ! یکم از انجائیکه دیگر سید الرئیس در قید حیات نیست که از شما مفتخورها و دزدهای جان و مال مردم را از نظر ما لی حمایت کند باید حساب کار را داشته باشید این شامورتی بازیهای خانم رییس جمهور لباس رنگی , عمل جراحی , توپ شلیک کردن , اسکورت موتوری مهمانیهای آنچنانی را کنار بگذارید مثل رئیس های واقعی دولتها که شب و روز در تلو یزیون و روزنامه با حالت سادگی با لباس و آریش معمولی ظاهر می شوند ایشون هم عمل کند (۲) سیاست مدارهای باز نشسته را دعوت نکنید برای ۵ یا ۱۰ دقیقه سخنرانی کردن ۵۰۰۰۰ یا ۲۵۰۰۰ دلار شارژ بشید (۳) چونکه این گوهران بی بدیل دور و ور شما همه مفت خورند البته این فرهنگ از خودتان به آنها به ارث رسیده حاضر نیستند نه از جان و مال و خا نواده مثل قبلیها مایه بگذارند چونکه قلق کار دستشون آمده اما تو شعا ر دادن و پاچه گیری که هزینه ای از نظر ما لی و جانی ندارد کارشون ۲۰ سوژه کی باشد نباشد برایشان مهم نیست وفا یغما با ۴۰ سال مبارزه و آوارگی , مصداقی با ۱۰ سال تو دالانهای شکنجه و مرگ رژیم , قصیم و روحانی با ۳۰ سال مبارزه و تلاش وووو ........ از آنجا که پایگاه و حمایت مردمی هم ندارید و مردم شما را بدتر از خمینی می دانند شرایط نیرویی باقی مانده شما هم به دلیل سنی و بیماریهای مختلف در حال از بین رفتن هستند پس زین را بچسبید اسب پیشکش !


ناشناس گفت...

علي گفت :
مطمئن باش آنهايي كه از تو ميخواهند وارد اين وادي بشوي دوستان تو نيستند بلكه همان وزارتي هايي كه سپاه سايبري را هدايت ميكنند هستند والا آخه تو همينقدر هم نميفمي كه نبايد اينجوري بنويسي خانه ان خانم بسيار محترم و انسان شريف كار خير ميكند و فرض بر اين كه خانه اش در ميخواهد حراج بشه تو مگه به خانه آن وابسته هستي كه فكر ميكني مجاهدين ميخواهند زندگي ترا بهم بريزند مگه اينكه چشم به اين خانه دوخته باشي حتما كه اين كار باعث تاسف است كه مثلا خانه آن خانم حراج برود ولي تو طبق معمول اين بامبول هوا كردنت چي هست اين يك كار حقوقي است كه ميشود دنبال كرد اينكه مثلا تو سايت فارسي زبان اين موضوع را علم كني اينكه من ميگيرم و غيره يك كار بچه گانه است واقعا برات متاسفم اسماعيل كه اينقدر راحت به عوامل وزارت پاسخ ميدهي و نميفهمي كه وزارتي ها هستند كه از همه خوشحالتر هستند كه تو در اين واديها بيافتي اگر فكر ميكني نه برو انتقادي را كه بريده مزدوران بتو ميكنند كه چرا سفت و سخت تر از اين ها حرف نميزني را بخوان . واقعا باز هم برات متاسفم شاعر

حميد ع گفت...

گاف بسيار جالب!!
اين کانال هوا شناسی يا به قول بچه ها کانال فاضلاب اور، يک روز قبل از اينکه کميسيون امنيت!! شورا اطلاعيه صادر کند از محتوا آن مطلع هست.!! چون اينجا قبل از اطلاعيه کامنت نوشته و اظهار اميدواری کرده که مشگل در چهار چوب توافق بين آن "موسسه" و بليندا حل شود.
اين که مکانيزم کلاه برداری سازمان از بليندا چی بوده را کسی جز بليندا و مسئولان بالای سازمان نميدانستن.
و کسی هم جز مسئولان بالا ی سازمان نميدانستن که قرار است اطلاعيه صادر شود واسم کسی که مدير يک "موسسه" خيريه هست به عنوان گيرنده پول اعلام شود. يعنی حتی اسم آن موسسه هم در اطلاعيه داده نشد ولی چون اين مسئول بالا سازمان خبر داشته و در اين چند روز در گير چه کنيم چه کنيم درون سازمانی بوده و می خواستن نامه اين فرد "حميد اصغری بياضی" را انتشار بدن و او هم مدير شرکت خيريه "انتر نشنال تلرنس" هست (و در ضمن ميخواستن به آقای يقمايی رو دست بزنن که به همه ميگفته صبر کنيد بعد پيشتر توضيح ميدم)، اومده روز قبلش اينجا اين پيام را نوشته و به موسسه اشاره کرده و پته را به آب داده.
البته پشت اين موسسه و همه کلاه برداری ها خود سازمان و اين افراد شارلاتان هست.

ناشناس گفت...

کانال هواشناسی مدعی است که هوادار دور مجاهدین است. مصداقی دست این شیاد رو مثل رهبر شیادتر از خودش به خوبی در همین دریچه زرد رو کرد.

اما خطابم به کانال هواشناسی. تو که هوادار دور مجاهدینی باشه اما فلان به فلان هرکی دروغ بگه. مرتیکه شارلاتان.

رافی