دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ شهریور ۱۲, پنجشنبه

باز هم مرگ در آلبانی! زنگ خطر

امروز چهارشنبه 11 شهریور، یکی دیگر از ساکنان لیبرتی که در آبان سال 93 به آلبانی منتقل شده بود بر اثر بیماری سرطان در یکی از بیمارستان های آلبانی درگذشت. عبدالعلي قنبري (ناظمي) شصت و هفت ساله از زندانیان سیاسی دوران قبل از انقلاب بود. او بیست و هفتمین نفر از ساکنان لیبرتی است که در کمپ لیبرتی و یا بعد از انتقال به کشور ثالث بر اثر بیماری جان میبازد. بدون شک  این مرگها حاکی از اقامت طولانی مدت در عراق جنگ زده و نبود............ادامه مطلب
 

۱ نظر:

jahandid گفت...

با درود،
چيزى بنظرم رسيد كه فكر كنم بد نباشد. از دوستان هميشگى ازاديخواهان، اقاى دكتر قصيم بخواهيم چنانچه امكانى در اختيار دارند از نظر پزشكى و درمانى به ازادگانى كه توانستند خارج بشوند، بكنند.
با سپاس فراوان از اين تلاشهاى انسان دوستانه.