ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۴ آبان ۸, جمعه

آبشخور واقعه لیبرتی در دارالخلافه است همنشین بهار

جمعه ۸ آبان ۹۴ سایت فارسی بی‌بی‌سی؛ ضمن اشاره به راکت‌پراکنی به لیبرتی (۷ آبان ۹۴)، بی‌توجه به دروغ مُستتر در خبر خبرگزاری فارس، عکسی را از رهبر «جیش‌المختار» گذاشته و به نقل از وی نکاتی را در مورد واقعه مزبور آورده‌است!
...مشخص است که مصاحبه خبرگزاری فارس جَعلی است. چرا؟ چون رهبر«جیش‌المختار» (واثق البطاط) دی ماه سال ۹۲، توسط داعش ترور شده‌ و خبرگزاری رژیم با نوشتن نام وی بصورت «وثیق البطاط» مثلاً رد گم کرده‌است!حتی اگر خبر ترور واثق البطاط واقعی هم نباشد، آبشخور اینگونه وقایع در دارالخلافه است و بر خبرگزاری فارس هم پوشیده نیست.
خبر خبرگزاری فارس


خبر بی بی سی


خبر ترور واٍق البطاط

۴ نظر:

ناشناس گفت...

با گرگ دمبه خوردن وباچوپان نی زدن فقط ازهمچون شمایی برمی اید!! داستان شما داستان خوردن شرم و قی کردن حیاست؟به تو هم میگویم سعیتان مقبول اجرتان با حضرت امام{ره}

شیربرنج

ناشناس گفت...


http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13940807000612

در فیلم بالا در سایت خبرگزاری فارس وابسته به سپاه ، ساعت و زمان فیلمبرداری به زبان فارسی اعلام می شود.

همانطور که همنشین نوشته، کار، کار رژیم است و همین فیم رد پای قاتلین
تورج

ناشناس گفت...

این طرز برخورد حکومت ضدانسانی ملاها کاملا عمدی است: رسما به عهده نمی گیرد اما با ایماء و اشاره می گوید من بودم. سالها بمبگذاری های لبنان را گروهی که وجود خارجی نداشت به عهده می گرفت. نمونه های دیگر: بمبگذاری پان ام، ترورها و ....

خبرگزاری فارس عمدا لینک فیلم حمله را روی همان صفحه گذاشته که در دقیقه اول فیلم یک نفر به فارسی زمان و مکان حمله را اعلام می کند. فیلم آرم و نشان ندارد اما حتی اگر فیلم خودی هم نباشد، فرقی نمی کند.


http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13940807000612


ایرانی

ناشناس گفت...

همنشین
می خواهی مسئولیت خودت را ماست مالی کنی!
هر که گفت پنیر تو یکی سرت را بذار و ...

جوانه