مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آبان ۸, جمعه

آبشخور واقعه لیبرتی در دارالخلافه است همنشین بهار

جمعه ۸ آبان ۹۴ سایت فارسی بی‌بی‌سی؛ ضمن اشاره به راکت‌پراکنی به لیبرتی (۷ آبان ۹۴)، بی‌توجه به دروغ مُستتر در خبر خبرگزاری فارس، عکسی را از رهبر «جیش‌المختار» گذاشته و به نقل از وی نکاتی را در مورد واقعه مزبور آورده‌است!
...مشخص است که مصاحبه خبرگزاری فارس جَعلی است. چرا؟ چون رهبر«جیش‌المختار» (واثق البطاط) دی ماه سال ۹۲، توسط داعش ترور شده‌ و خبرگزاری رژیم با نوشتن نام وی بصورت «وثیق البطاط» مثلاً رد گم کرده‌است!حتی اگر خبر ترور واثق البطاط واقعی هم نباشد، آبشخور اینگونه وقایع در دارالخلافه است و بر خبرگزاری فارس هم پوشیده نیست.
خبر خبرگزاری فارس


خبر بی بی سی


خبر ترور واٍق البطاط

۴ نظر:

ناشناس گفت...

با گرگ دمبه خوردن وباچوپان نی زدن فقط ازهمچون شمایی برمی اید!! داستان شما داستان خوردن شرم و قی کردن حیاست؟به تو هم میگویم سعیتان مقبول اجرتان با حضرت امام{ره}

شیربرنج

ناشناس گفت...


http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13940807000612

در فیلم بالا در سایت خبرگزاری فارس وابسته به سپاه ، ساعت و زمان فیلمبرداری به زبان فارسی اعلام می شود.

همانطور که همنشین نوشته، کار، کار رژیم است و همین فیم رد پای قاتلین
تورج

ناشناس گفت...

این طرز برخورد حکومت ضدانسانی ملاها کاملا عمدی است: رسما به عهده نمی گیرد اما با ایماء و اشاره می گوید من بودم. سالها بمبگذاری های لبنان را گروهی که وجود خارجی نداشت به عهده می گرفت. نمونه های دیگر: بمبگذاری پان ام، ترورها و ....

خبرگزاری فارس عمدا لینک فیلم حمله را روی همان صفحه گذاشته که در دقیقه اول فیلم یک نفر به فارسی زمان و مکان حمله را اعلام می کند. فیلم آرم و نشان ندارد اما حتی اگر فیلم خودی هم نباشد، فرقی نمی کند.


http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13940807000612


ایرانی

ناشناس گفت...

همنشین
می خواهی مسئولیت خودت را ماست مالی کنی!
هر که گفت پنیر تو یکی سرت را بذار و ...

جوانه