دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ اردیبهشت ۳, جمعه

میهن تی وی.تشخیص سره از ناسره فقط از اخلاق میگذرد از ماجرای صبری حسن پور تا مدعیان مجازی

۱ نظر:

ناشناس گفت...

دوستان،

من بخش کوچکی از این گفتگو را گوش کردم. در دقیقه ۱۴ و ۵۱ ثانیه، مصاحبه شونده با صراحت ادعا می‌کند که بعد از برجام دولتهایی قول دادند که خبرنگارهای کشورشون خبرهای داخلی‌ ایران را بایکوت کنند. ایشون هیچ مدرک مستدلی را ارائه نمیکنند. به علاوه ایشون استقلال پرس در لیبرال دموکراسی‌ غربی را نادیده میگیرند. همون پرسی که مطالب ادوارد اسنودن را چاپ کرد. همون پرسی که پرونده پاناما را اخیرا منتشر کرد. همون پرسی که در مورد کم کاری در مورد جنگ عراق مورد مواخذه شدید قرار گرفت.

تا کی‌ در قالب اپوزوسیون دموکرات می‌خواهیم تئوری توطئه را دنبال کرده و ادعا‌های بدون مدرک ارائه دهیم؟

توصیه من به دوستانی که مشکل ایران را به سادگی‌ در خمینی، خامنه‌ای و خاتمی خلاصه میکنند این است که عمیقتر نگاه کنند و تغییر را از خود شروع کنند. از فرصت زندگی‌ در غرب چیزی یاد بگیریم و جنبه‌های خوب را به فرهنگ خود منتقل کنیم.

در ضمن ادعای مشخص را میتوانید در این لینک ببینید: https://www.youtube.com/watch?v=advrHzeuJ9c&t=14m51s

رضا م