دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ خرداد ۱۳, پنجشنبه

حسن یوسفی اشکوری چند همسری نبی اسلام و ازدواج با عایشه

اما ازدواج با عایشه با چه مصلحتی صورت گرفت؟ با فرض صحت سن ازدواج عایشه (فرضی که با توجه به دلایل اقامه شده چندان موجه و مستند نمی نماید) می توان گفت این که پیامبر بالاتر از پنجاه سال دختر شش یا هفت ساله را به عقد خود درآورد[۲۴]، می‌تواند با عادت و عرف بودن آن در آن زمان توجیه شود  .....چند همسری نبی اسلام و ازدواج با عایشه

۱ نظر:

جواد گفت...

حالا چه اصراری داریم اصلا بر سر تعداد زنان پیامبر صحبت کنیم. گیرم اصلا زن نداشته. خوب که چی؟ بنظر این حقیر اگر میخواهیم زهر کشنده اسلام را بخشکانیم برای یک دوره طولانی باید کاملا آن را فراموش کرد و تنها وقتی تاروپود این میهن و فرزندانش از نجاست آن پاک شد آنگاه با افکاری خالی از اسلام به شناخت قرآن پرداخت.