دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

رقص

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ بهمن ۴, پنجشنبه

تنها یک درصد از ثروت جهان سهم ۹۹ درصد از ساکنان کره زمین

۲ نظر:

ناشناس گفت...

درایران کنونی کل ثروت جامعه دراختیار ۴ درصد است که بصورت سرمایه داری دولتی و رانت و هزارفامیل و موقوفات و درامدهای نفتی و گازی و سایرمنابع است .بیشترین ثروت درمیان مافیای حاکم برایران دراختیار بیت رهبری است .
این درحالی است که اکثریت مردم به سمت فقر درحرکت هستند و بحث گورخواب و بیکاری جوانان و زباله گردی و فقر و فحشا و اعتیاد و سرکوب مخالفین را داریم .
به امید پیروزی عدالت و ازادی و نایودی حاکمیت ظلم و تقدس و خرافه

ناشناس گفت...

تو ایران که ۹۶ درصد ثروت مملکت دردست ۴ درصد هست که این ۴ درصدهم از اقایون علما و وابستگان بیت رهبری هستند . فقط یه قلم ثروت استلن قدس را میشه باهاش کل مملکت را اباد کرد .