دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ مرداد ۶, چهارشنبه

ايرج مصداقي از ديو تا لولو خورخوره! آرش پ- ع

در طول اين سالهايي كه كتابهاي ايرج مصداقي در بين دانشجويان و قشر روشنفكر و فرهيخته و چهره ها و ملت معروف و محبوب قلبها شد و در سطوح بيشمار و بسيار بالا در دسترس همگان قرار گرفت اتفاقات عجيب و تا حدودي دور از ذهن هم به موازاي آن شكل گرفت كه البته جداي اينكه در نوع خود بي نظير است اما دردناك و دور از عقل است. ادامه‌ی مطلب...

۱ نظر:

منیژه حبشی گفت...

من شنیده بودم که کتاب نه زیستن ، نه مرگ وسیعا پخش شده ولی گسترش تا به این حد برایم بسیار جالب و خوشحال کننده بود. خبری هم خوش و هم غم انگیز! خوش چون گویای رخنه اخبار جنایات رژیم در لایه لایه جامعه و افشای چهره خبیث رژیم است و غم انگیز است چون که نویسنده میگوید مردم هنوز در تصور خویش برای نجات از این نکبت حاکم، منتظر یک «نجات بخش» همانند آنچه در اسطوره ها یافت میشود نشسته اند.