دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ مرداد ۲۱, پنجشنبه

چرا مسلمانان عقب‌مانده‌اند؟. محمد علی مهر آسا

تمام کشورهائی که مردمانش به آئین حنیف اسلام باورمند و دچارند، قرنهاست که در فقر و جهل دست و پای بی‌حاصل میزنند. استثنای کشور «مالزی» را که اندکی از دیگر کشورهای اسلامی پیشرفته تر است فراموش کنید زیرا نخست این که یک حکومت به نسبت دموکرات برآن فرمانروا است. دوم این که به همین دلیل وجود دموکراسی، سرمایه‌داران جهان در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. سوم اینکه دین و مذهب را در حاشیه نگهداشته و قاطی احکام حکومت نکرده‌اند... اما بالغ بر ۹۸% کشورهای اسلامی فقیر و عقب مانده‌ی مالی و اجتما عی و فرهنگی شده‌اند. زیرا قیدی را که بر پایشان بسته و مانع حرکت است نمی‌شناسند.چرا مسلمانان عقب‌مانده‌اند؟

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام میشه این سوال را در مورد خود این آقا هم پرسید که ایشون چرا عقب مانده هستند؟ این که نشد چیز نوشتن این بابااز همان تیتر مطلب یک چیزی را مفروض گرفته و بعد هی آسمان و ریسمان کرده. عقب و جلو نسبت به چی ؟ چه چیزی عقب هست چه چیزی جلو هست؟ متر و معیار تعیین عقب ماندگی و جلو رفتگی چیست؟ از دست از دشمنی بی جهت بردارید. لااقل نقدی بنویسید که بشه پی ان را گرفت. تو اول باید ثابت کنی با یک معیار قابل قبول که عقب مانده است بعد تو تیتر بیاری. تازه منظورت کدوم اسلام هست؟ الان که یک دونه اسلام نداریم ده تا اسلام داریم. کدوم عقب مانده است؟
مشکات

ناشناس گفت...

زیاد سخت نگیر.ایده ئولوژی هائی که متعلق به هزار سال پیش هستند که نمیتوانند مسائل انسان امروز را حل و فصل کنند.