مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ شهریور ۲۳, سه‌شنبه

پای سخن محمد آقا مدیر شانه‌چی: آخرين شب زندگیِ آیت‌الله طالقانی

فيلم ضمیمه در پاریس، در خانه‌اش(در اتاقی زير شيروانی) گرفته شده، گوشهِ آن اتاقِ مُحقّر، تخت خواب و ميز کوجکی قرار داشت. روی ديوارها دو «چُرتکه» بود و عکس‌هايی از دکتر مصدق و دکتر شريعتی و آیت‌الله طالقانی که آنهمه دوست‌شان می‌داشت.http://www.hamneshinbahar.net/article.php?tex

۱ نظر:

ناشناس گفت...

جناب همنشین
ممنون از شما بخاطر انتشار این فیلم اما یک مطلب را می خواهم عرض کنم.
شما در اوایل این فیلم در ضمن فیلم حرفهای مرحوم شانه چی با مدد تکنیک های کامپیوتری سوالاتی را با صدای خودتان مطرح کرده اید تا شاید به خواننده چنین ااقا کنید که شما با مرجوم شانه چب مصاحبه کرده اید. این کار به نظرم قلب واقعیت است و درست نیست. شماهر دلیلی هم که برای این کار داشته باشید باز هم چون دستکاری در واقعیت است کارتان قابل انتقاد است.

دشتی